MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podlaska skarbówka sprzedaje auta i sprzęt rolniczy. Do kupienia m.in. kombajn zbożowy. Zobacz najnowsze przetargi i licytacje

Tomasz Dworzańczyk
Tomasz Dworzańczyk
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Grajewie oferuje do sprzedaży w trybie z wolnej ręki kombajn zbożowy Deutz Fahr 4075. Oferty można składać w terminie od 8 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r.
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Grajewie oferuje do sprzedaży w trybie z wolnej ręki kombajn zbożowy Deutz Fahr 4075. Oferty można składać w terminie od 8 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r. Podlaska KAS
Podlaskie urzędy skarbowe od czasu do czasu wystawiają na sprzedaż atrakcyjne ruchomości w dobrych cenach. Wśród najnowszych przedmiotów wystawionych na sprzedaż nie brakuje samochodów, ale nowością jest m.in. sprzęt rolniczy w postaci kombajnu zbożowego.

Urzędy skarbowe na Podlasiu sprzedają auta, ciągnik i kombajn

Urzędy skarbowe wystawiają na sprzedaż przedmioty, które przepadły na rzecz Skarbu Państwa. Wśród najnowszych ofert znajdziemy m.in.

  • kombajn zbożowy,
  • ciągnik siodłowy,
  • samochody osobowe.

Sprzedaż przedmiotów przez urzędy skarbowe uregulowana jest przepisami prawa i prowadzona jest na podstawie Art. 108 § 1 . art.108 a-108 b § 1-5 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2023 r. poz. 2505, z późn. zm.)

Licytacje z podlaskich urzędów skarbowych. Jak wziąć udział w przetargu?

Aby stać się właścicielem przedmiotu wystawionego na sprzedaż trzeba przede wszystkim wziąć udział w przetargu. Informację o nim podaje do publicznej wiadomości naczelnik właściwego urzędu skarbowego, określa termin, miejsce i minimalna cenę licytowanego, lub sprzedawanego z wolnej ręki przedmiotu. Zazwyczaj można wcześniej obejrzeć go przed przystąpieniem do licytacji. Jeśli prowadzona jest wolna sprzedaż, to oferent składa ofertę w wybranym miejscu i terminie - spośród nich, wybrana jest ta najkorzystniejsza. Z kolei podczas licytacji, wygrywa ten, kto przebije cenowo konkurentów. Szczegóły wzięcia udziału w licytacjach określone są w odpowiednich dokumentach przetargowych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna