Pronar Hajnówka przegrał w Nysie

Miłosz Karbowski
Siatkarze z Hajnówki w I lidze zajmują 11. miejsce.
Siatkarze z Hajnówki w I lidze zajmują 11. miejsce. A. Zgiet
Nysa. Dobrych końcówek zabrakło siatkarzom Pronaru, aby osiągnąć sukces w Nysie. Faworyzowany AZS nie dał sobie urwać nawet seta.

Już w pierwszej partii nasza drużyna prowadziła długo dwoma punktami, by w ostatnich piłkach dać sobie wydrzeć zwycięstwo. W drugiej partii Pronar wygrywał 8:2 a uległ... 16:25. - Nagle wszyscy stanęli. To nie rywale grali dobrze, tylko sami oddawaliśmy im punkty - mówi trener Adam Aleksandrowicz.
W trzecim secie dobrze było znowu do 20. punktu. Decydujące akcje lepiej rozegrali gospodarze.
AZS PWSZ Nysa - Pronar Hajnówka 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
AZS Nysa: Kurian, Olejniczak, Kozioł, Turiański, Szabelski, Nowak, Kryś (libero) oraz Wilk, Kisielewicz.

Pronar: Niemiec, Saczko, Łyczko, Babińczuk, Wójcik, Woroniecki i Gołębski oraz Zrajkowski, Frysztak, Alancewicz.