Jednym z ciekawszych momentów ósmego odcinka programu Rolnik szuka żony był namiętny pocałunek Grzegorza i Doroty. 30-latek z Kamionki Nowej nie mógł się oprzeć pięknej Dorocie.

Ósmy odcinek programu Rolnik szuka żony już za nami. W ostatnim odcinku, który miał premierę w ostatnią niedzielę (4.11.2018) było wiele emocji i wzruszeń. Kolejne kandydatki na żony rolników pożegnały się z programem. Z programu odpadła Paulina, kandydatka na żonę Łukasza. W tym momencie Łukasz skupia całą swoją uwagę na Agacie. Wygląda na to, że połączyła ich miłość.

Zobacz galerię

Zobacz też Rolnik szuka żony. Kontrowersje w drugim odcinku. Grzegorz nie poznaje swoich kandydatek (zdjęcia, wideo)

Jedyny w programie reprezentant woj. podlaskiego - Grzegorz, wciąż do wyboru ma trzy kobiety. Faworytką przystojnego 30-latka z Kamionki Nowej (pow. augustowski) jest Dorota. Para wypoczywała w Augustowie pływając statkiem. Podczas rejsu doszło do szczerej rozmowy. Dorota wyznała, że "miłości prawdziwej jeszcze nigdy nie doznałam".

- To ja mogę sprawić, że tak naprawdę dowiesz się, czym jest miłość - odpowiedział jej 30-latek.

Niedługo potem para pocałowała się.

W dalszej części programu kandydatki na żonę Grzegorza spotkały się z jego rodziną i znajomymi. Wideo z tego spotkania znajdziecie tutaj:

Obecnie trwa piąta seria programu Rolnik szuka żony. Od początku emisji programu Rolnik szuka żony, jego prowadzącą niezmiennie jest Marta Manowska. Prezenterkę cechuje ogromna empatia czym zjednała sobie serca widzów. Rolnik szuka żony to przebój TVP. Od kilku lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Rolnik szuka żony 5/odc. 8 można obejrzeć na vod.tvp.pl,

Zobacz też Rolnik szuka żony 6. Trwa casting! Jak się zgłosić do programu?

Rolnik szuka żony odc 8. Namiętny pocałunek w programie. W roli głównej Grzegorz i Dorota [ZDJĘCIA, WIDEO]

Poprzednie edycje Rolnika szuka żony udowodniły, że program rzeczywiście pomaga uczestnikom znaleźć partnerów na całe życie. Kilku parom skojarzonym w programie udało się stworzyć trwałe związki. Najpopularniejszą parą jest Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy stali się nawet celebrytami.

Małgorzata Sienkiewicz wyszła za Pawła Borysewicza. Para spodziewa się dziecka - zdjęcia tutaj.

WIDEO: Marta Manowska o bohaterach nowej edycji "Rolnik szuka żony"