Rozbity Ślepsk Suwałki

(miłk)
Suwałki. Jadar Radom wziął rewanż za wcześniejsze porażki i w sobotę wyraźnie pokonał w Suwałkach Ślepsk.

Radomianie, którzy ulegli drużynie Adama Aleksandrowicza w Pucharze Polski i I rundzie pierwszej ligi, pewnie triumfowali w trzech setach.

W dwóch pierwszych partiach gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia. Najlepiej zapowiadał się trzeci set. Ślepsk prowadził 6:2, 11:6 i 13:9. Niestety gra gospodarzy się załamała, a rywale zdobywali punkty seriami. Najważniejszą mieli od stanu 18:16 dla Ślepska do 18:21. Potem spokojnie utrzymali tą przewagę.

Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)
Ślepsk: Malczewski, Kaczorowski, Wójcik, Skrzypkowski, Rudzewicz, Gołębski, Łuczka (libero) oraz Jurkojć, Krzysiek.