Rozkład jazdy PKS Ostrołęka

Redakcja
Udostępnij:

Rozkład obowiązuje od 20.06.2009

Odjazdy:

BANDYSIE I 13:45 F
BARANOWO 16:30 14s
BARANOWO 10:00 F
przez MOSTOWO
BARANOWO 08:00 L 09:20 H
przez OBIERWIA 13:00 HL6 14:30 F
15:40 S 16:20 A
16:30 CH 18:40 Fw^
20:00 L
BARANOWO 09:00 S 11:00 S
przez WYSZEL 15:30 S
BIAŁA PODLASKA D.A. 15:00 16dP 15:00 7dP
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
BIAŁOBRZEG DALSZY 06:55 S
BIAŁYSTOK D.A. 06:00 L 06:40 UnP
przez ŁOMŻA D.A. 07:20 A 07:40 U
11:00 Lw^ 11:40 UP
14:00 Lw^ 16:20 UP
17:00 L7E 19:45 DP
20:30 UP
BIAŁYSTOK D.A. 17:40 K
przez MIASTKOWO
ŁOMŻA D.A.
BIELSKO-BIAŁA D.A 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KATOWICE D.A
BRODOWE ŁĄKI 13:30 S 15:00 UB
przez OBIERWIA 19:10 S
BRODOWE ŁĄKI 15:30 S
przez OBIERWIA
KIERZEK
BRZEŹNO 10:30 S
przez KAMIANKA
GOWOROWO
CHUDEK SKRZ. 14:45 L+
przez OBIERWIA
CIECHANÓW D.A 09:10 S 12:45 A
CIECHANÓW JANA PAWŁA 12:50 LPn
CIECHOCINEK D.K 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
CIERPIĘTA 13:00 S
przez OBIERWIA
CZARNIA 12:15 S
CZARNIA KADZ.
przez DURLASY
CZARNIA KADZ. 07:00 H 13:50 F
przez GIBAŁKA 15:45 S
CZERWIN
CZĘSTOCHOWA D.A. 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
DĄBRÓWKA 06:20 S 14:15 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI 17:10 S
DĄBRÓWKA 10:00 L 12:10 L+
przez SZAFARCZYSKA 18:40 F
DŁUGI KĄT 06:45 S 12:20 S
przez DURLASY 15:40 S
DŁUGI KĄT
przez GIBAŁKA
DŁUGI KĄT 11:00 S 13:25 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
DŁUGOSIODŁO 14:30 F
przez KAMIANKA
DŁUTÓWKA 18:35 S 18:35 H
przez CHOJNIKI 20:10 S
DŁUTÓWKA 15:30 H
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA 14:40 S
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
ELBLĄG D.A. 07:30 LP 10:30 aP
GĄSKI 04:20 F
przez DURLASY
GĄSKI 20:10 F
przez KURPIEWSKIE
DĄBRÓWKA
GĄSKI 14:30 A 22:25 F
przez SZAFARCZYSKA
GĄSKI WIEŚ 06:05 S 12:00 S
przez DURLASY
GDAŃSK D.A. 07:30 LP
GDAŃSK D.A. 08:30 UP 13:05 q6rP
przez OLSZTYN D.A. 13:05 6rP
GIŻYCKO D.K 03:10 c1
GIŻYCKO D.K 21:10 a1
przez RUCIANE NIDA D.A
GLEBA SZK. 22:25 F
przez OBIERWIA
GNIEZNO D.A 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
GOWOROWO 07:25 S
przez BORAWE
GOWOROWO 06:40 S 11:50 F
przez KAMIANKA 14:30 F 17:45 S
20:20 S
HRUBIESZÓW D.A. 03:20 aP
INOWROCŁAW D.A. 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
JASTRZĄBKA "PKP" 08:00 L 13:00 S
przez CHOJNIKI 13:00 H
JASTRZĄBKA "PKP" 05:50 F
przez DŁUTÓWKA
JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
JASTRZĄBKA "PKP" 15:30 S
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA
JAWORY STARE 15:30 H
przez KAMIANKA
JEDNOROŻEC SKRZ. 15:30 F
JEDNOROŻEC SKRZ.
przez OBIERWIA
BARANOWO
WOLA BŁĘDOWSKA
KADZIDŁO 05:30 LP 06:50 F
07:30 LP 08:15 H
08:30 UP 09:00 U
10:00 S6 10:30 aP
10:30 UPE 11:25 S
11:30 DP 12:00 LB
13:05 q6rP 13:05 6rP
13:30 L57E 14:25 Uł
16:00 U 18:30 UP
22:10 NP
KATOWICE D.A 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KĘTRZYN D.A. 10:40 UP 16:45 UP
przez MRĄGOWO D.A. 19:25 UP
KIERZEK 06:10 F 07:20 S
przez OBIERWIA 10:00 S 11:40 F
11:45 LC 14:45 SL6
15:40 H 19:10 H
KOLNO D.A. 06:50 F 12:00 LB
przez ŁYSE
KOŁOBRZEG D.A 22:10 NP
przez OLSZTYN D.A.
GDAŃSK D.A.
KOSZALIN D.A
KRAKÓW D.A 22:50 c1
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KRASNOSIELC 06:40 S 16:10 F
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
KRYNICA MORSKA 10:30 aP
KUNIN 06:45 F 08:00 S
przez BORAWE 11:30 F 14:30 S
GOWOROWO 16:40 L 18:30 S
KURPIEWSKIE 08:00 L+
KURPIEWSKIE 08:10 L6 09:00 F
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI 13:30 H
LASKI WIEŚ
LELIS 05:35 F 10:00 F
przez DURLASY 14:30 S 15:40 H
18:15 F
LELIS 07:00 S
przez GIBAŁKA
LELIS 06:25 A 08:20 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS 08:00 3
przez OBIERWIA
LIPIANKA
przez KAMIANKA
LUBLIN D.A.GŁÓWNY 09:45 UŁ
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
ŁĄCZKI 09:15 S 14:15 F
przez ŁYSE
ŁĄTCZYN
ŁĄTCZYN 06:25 F
przez ŁAWY
ŁĄTCZYN 10:00 S 16:00 Fw^
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
przez PRZYTUŁY STARE
ŁĄTCZYN 04:30 F 12:10 F
przez STARY SUSK 20:25 S
ŁĘG STAROŚCIŃSKI 04:50 L6 14:30 L+
20:30 LC
ŁOMŻA D.A. 06:00 L 06:40 UnP
07:20 A 11:00 Lw^
11:40 UP 14:00 Lw^
16:20 UP 17:00 L7E
19:45 DP 20:30 UP
ŁOMŻA D.A. 08:00 F 08:30 L
przez MIASTKOWO 09:02 U 11:20 L
12:50 L 15:30 L
16:25 S 17:40 Ln
19:15 S 21:10 L57

ŁOMŻA D.A. 08:20 Fw^ 11:20 F
przez NOWOGRÓD
ŁYSE 06:50 F 07:30 S
12:00 LB 13:20 S
15:40 F 17:15 Lw^
20:45 S
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 14:00 U
przez CZERWONKA
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 10:00 F 11:15 F
przez MŁYNARZE 16:00 U
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 10:20 F 12:10 U
przez SYPNIEWO 13:20 S 14:40 S
15:35 U 17:30 F
20:30 S
MAŁKINIA PKP 06:40 F
MIASTKOWO 05:30 F 06:40 S
08:15 S 10:00 S
14:30 S 17:00 S
18:00 S
MIKOŁAJKI D.A. 11:10 aP 16:50 a1P
przez RUCIANE NIDA D.A
MŁAWA D.A 16:20 L57
przez PRZASNYSZ D.A.
MŁYNARZE
MORĄG D.A. 10:30 aP
MYSZYNIEC 05:30 LP 07:30 LP
08:30 UP 09:00 U
10:30 aP 10:30 UPE
10:50 L 11:30 DP
12:15 LC 13:05 q6rP
13:05 6rP 13:30 L57E
13:45 L6 14:25 L
14:25 Uł 15:30 F
16:00 U 18:15 F
18:30 UP 19:20 S
20:15 L 22:00 F
22:10 NP
MYSZYNIEC 14:40 S
przez WYKROT
NASIADKI 07:40 F 12:30 A
przez SZAFARCZYSKA 15:40 S 16:40 Fw^

NASIADKI SZK.
przez SZAFARCZYSKA
NOWA WIEŚ ZACHOD.SZK. 07:25 S 12:45 S
OLSZTYN D.A. 07:30 LP 10:30 aP
17:40 US/O
OLSZTYN D.A. 12:30 U
przez CHORZELE
OLSZTYN D.A. 05:30 LP 09:00 U
przez MYSZYNIEC 10:30 UPE 11:30 DP
13:30 L57E 16:00 U
18:30 UP
OLSZTYN D.A. 14:25 Uł
przez SZCZYTNO D.A.
OLSZTYN UL. WARSZAWSKA 17:00 K
przez MYSZYNIEC
OPĘCHOWO
OPĘCHOWO 18:45 S
przez OŁDAKI
OSTROŁĘKA D.A. 20:30 S
przez LELIS
ŁĘG STAROŚCIŃSKI
OSTROŁĘKA D.A. 06:40 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
OSTROŁĘKA D.A.
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A. 14:30 F
przez TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A. 07:35 F
przez TROSZYN
ŁĄTCZYN
OŁDAKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 06:40 F
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 05:40 F 06:30 F
przez CZERWIN 08:00 F 08:40 LC
10:00 S 11:00 F
13:20 Fw^ 14:40 L6
14:40 F 16:00 F
17:00 Fw^ 19:00 Fw^
20:30 F
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 11:00 CL 12:00 F
przez CZERWIN 17:00 CL 20:30 CL
JELONKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 06:40 H 08:10 U6
przez KAMIANKA
PASIEKI 08:00 H 13:00 F
przez BORAWE 15:40 F
GOWOROWO
PISKI 09:40 S 15:40 F
przez CHROSTOWO 17:00 Fw^ 20:10 F

PISKI 06:00 S 08:10 L
przez KLECZKOWO 13:00 S 14:30 LCH
18:40 F
PŁOCK D.A. 12:50 LPn
PŁOCK D.A. 08:15 L
przez MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
PŁOSZYCE 13:25 S
przez DĄBRÓWKA
PŁOSZYCE
przez DURLASY
PŁOSZYCE 15:45 H
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
POZNAŃ D.A. 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
PRZASNYSZ D.A. 12:50 LPn 16:30 14s
PRZASNYSZ D.A. 10:30 U
przez BARANOWO
PRZASNYSZ D.A. 16:30 5s
przez BARANOWO
GACZYSKA
PRZASNYSZ D.A. 09:15 F 10:20 A
przez KRASNOSIELC 12:00 F 13:15 U
15:40 F 17:07 U
18:45 U
PUŁTUSK D.A. 08:10 UP 09:20 UP
09:50 a1P 10:15 LP
12:30 LP 12:55 UP
15:05 a1 17:50 aP
18:45 UP
PUŁTUSK UL. NOWY RYNEK 03:50 LP
RADGOSZCZ "PIASKI" 15:40 S
przez GRUCELE
TROSZYN
ROZOGI
przez KADZIDŁO
MYSZYNIEC
ROZOGI 09:40 LP
przez MYSZYNIEC
RÓŻAN 03:50 LP 08:10 UP
09:20 UP 09:50 a1P
10:15 LP 12:30 LP
12:55 UP 15:05 a1
17:50 aP 18:45 UP

RÓŻAN 05:50 F 06:50 F
przez MŁYNARZE 09:40 S 10:45 S
11:40 F 12:40 S
13:30 S 14:30 S
15:30 F 17:00 S
18:40 F 20:10 Fn
RŻANIEC OSP 06:25 S
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
SIEDLCE D.A. 06:40 LC
przez CZERWIN
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A. 06:40 F
przez SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
SIEMIATYCZE D.A. 15:55 US/O
przez BIELSK PODLASKI D.A.
SOKOŁÓW PODLASKI D.A. 06:40 F
SPYCHOWO 12:50 F
przez MYSZYNIEC
STEGNA GDAŃSKA 10:30 aP
STEPNA STARA 14:30 S
STEPNA STARA 07:00 S
przez OLSZEWO BORKI SKRZ.
SUCHCICE
przez GOWOROWO
SUCHCICE 15:50 S
przez KAMIANKA
GOWOROWO
SUROWE 08:40 L 16:00 Lw^

SUWAŁKI D.A. 08:40 R71
przez AUGUSTÓW D.A
SZCZECIN UL. KOLUMBA 10:45 UP
przez PŁOCK D.A.
WŁOCŁAWEK D.A.
TORUŃ D.A
BYDGOSZCZ D.A.
SZCZYTNO D.A. 08:30 UP 10:30 aP
13:05 q6rP 13:05 6rP
14:25 Uł 22:10 NP
SZCZYTNO D.A. 12:30 U
przez CHORZELE
SZCZYTNO D.A. 05:30 LP 09:00 U
przez MYSZYNIEC 10:30 UPE 11:30 DP
16:00 U 18:30 UP
SZCZYTNO D.A. 16:10 UP
przez ROZOGI
TORUŃ D.A 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
TROSZYN 04:50 F 22:25 F
Warszawa, dw. Centralny 06
Warszawa, dw. Gdański 04 14:10 UPE
przez PUŁTUSK D.A.
Warszawa, dw. Zach., d.a. 03:50 LP 07:40 L
Warszawa, dw. Zach., d.a. 04:40 LP 05:30 LP
przez PUŁTUSK D.A. 06:00 LP 06:45 LP
07:40 P 08:10 UP
09:00 LP 09:20 UP
09:50 a1P 10:15 LP
11:30 P 12:30 LP
12:55 UP 13:00 5PE
13:40 NP 15:05 a1
15:40 NP 17:00 NP
17:50 aP 18:45 UP
19:15 PNn
WARSZAWA,"STADION",D.A. 07:00 L
przez BORAWE
WARSZAWA,"STADION",D.A. 06:00 A
przez KAMIANKA
WĘGORZEWO PL. WOLNOŚCI 09:50 aP
WOJCIECHOWICE 05:30 L 06:15 F
13:20 L 21:20 F
WOLA BŁĘDOWSKA 15:30 S
przez OBIERWIA
KIERZEK
WYSZKÓW D.A. 14:30 F
przez KAMIANKA
DŁUGOSIODŁO
ZAORZE 14:30 S
przez KLECZKOWO
PISKI
ŻEBRY STARA WIEŚ 06:40 S 14:30 S

Przyjazdy:

12:55 F BARANOWO
przez MOSTOWO
06:30 A 07:20 H BARANOWO
09:20 F 10:40 L przez OBIERWIA
17:50 A 20:05 Fw^
21:25 L

07:30 S 12:30 S BARANOWO
przez WYSZEL
12:20 q6rP 12:20 6rP BIAŁA PODLASKA D.A.
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
BIAŁOBRZEG DALSZY
08:10 UP 10:40 UP BIAŁYSTOK D.A.
11:25 DP 13:30 A przez ŁOMŻA D.A.
14:50 L 17:07 U
18:10 UP 18:45
20:40 Lw^ 22:05 NP
23:30 L7E
BIAŁYSTOK D.A.
przez MIASTKOWO
ŁOMŻA D.A.
00:35 LP BIELSKO-BIAŁA D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KATOWICE D.A
15:25 S 21:05 S BRODOWE ŁĄKI
przez OBIERWIA
BRODOWE ŁĄKI
przez OBIERWIA
KIERZEK
12:05 S BRZEŹNO
przez KAMIANKA
GOWOROWO
CHUDEK SKRZ.
przez OBIERWIA
10:11 A 16:25 S CIECHANÓW D.A
19:05 LPe CIECHANÓW JANA PAWŁA
19:05 LPe CIECHOCINEK D.K
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:20 S 15:05 S CIERPIĘTA
przez OBIERWIA
14:45 S CZARNIA
09:10 F 15:40 S CZARNIA KADZ.
przez DURLASY
07:45 S CZARNIA KADZ.
przez GIBAŁKA
21:45 CL CZERWIN
00:35 LP CZĘSTOCHOWA D.A.
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
07:45 S 15:40 S DĄBRÓWKA
18:20 S przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
11:15 L 13:25 L+ DĄBRÓWKA
19:50 F przez SZAFARCZYSKA
DŁUGI KĄT
przez DURLASY
13:50 S 16:45 S DŁUGI KĄT
przez GIBAŁKA
07:55 S 12:25 S DŁUGI KĄT
14:50 S przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
09:30 F DŁUGOSIODŁO
przez KAMIANKA
16:10 S DŁUTÓWKA
przez CHOJNIKI
06:20 F 11:20 S DŁUTÓWKA
przez MOSTOWO
16:50 H 20:10 F DŁUTÓWKA
21:45 S przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
17:45 aP 22:35 LP ELBLĄG D.A.
21:30 S GĄSKI
przez DURLASY
GĄSKI
przez KURPIEWSKIE
DĄBRÓWKA
05:25 F 15:45 A GĄSKI
21:30 H przez SZAFARCZYSKA
07:40 S 13:45 S GĄSKI WIEŚ
przez DURLASY
22:35 LP GDAŃSK D.A.
14:24 16dP 14:24 7dP GDAŃSK D.A.
16:00 UP przez OLSZTYN D.A.
22:50 c1 GIŻYCKO D.K
14:50 a1 GIŻYCKO D.K
przez RUCIANE NIDA D.A
05:25 F GLEBA SZK.
przez OBIERWIA
19:05 LPe GNIEZNO D.A
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:25 H GOWOROWO
przez BORAWE
08:35 S 09:30 F GOWOROWO
13:25 F 19:10 S przez KAMIANKA

09:50 aP HRUBIESZÓW D.A.
19:05 LPe INOWROCŁAW D.A.
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:30 F 09:50 L JASTRZĄBKA "PKP"
przez CHOJNIKI
JASTRZĄBKA "PKP"
przez DŁUTÓWKA
17:05 S JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA
JAWORY STARE
przez KAMIANKA
JEDNOROŻEC SKRZ.
09:00 F JEDNOROŻEC SKRZ.
przez OBIERWIA
BARANOWO
WOLA BŁĘDOWSKA
06:35 UnP 07:47 U KADZIDŁO
09:25 F 09:30 UŁ
11:05 L6 11:05 F
11:25 UP 13:42 U
14:24 16dP 14:24 7dP
15:00 LP 16:00 UP
16:50 LB 17:45 aP
17:45 UPE 19:25 DP
21:45 L57E 22:35 LP

00:35 LP KATOWICE D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
09:14 UP 12:49 UP KĘTRZYN D.A.
18:15 UP przez MRĄGOWO D.A.
07:40 L 08:50 S KIERZEK
11:55 S 13:25 L przez OBIERWIA
16:15 S 17:25 H
20:45 H
11:05 F 16:50 LB KOLNO D.A.
przez ŁYSE
06:35 UnP KOŁOBRZEG D.A
przez OLSZTYN D.A.
GDAŃSK D.A.
KOSZALIN D.A
03:10 c1 KRAKÓW D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
08:35 S KRASNOSIELC
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
17:45 aP KRYNICA MORSKA
07:25 S 08:40 F KUNIN
10:00 S 13:25 F przez BORAWE
18:35 L 20:25 S GOWOROWO
KURPIEWSKIE
09:10 LC 10:10 S KURPIEWSKIE
10:10 H 14:35 H przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
07:25 F LASKI WIEŚ
06:20 H 08:20 S LELIS
09:20 3 10:50 F przez DURLASY
19:05 F
15:35 S 16:35 H LELIS
przez GIBAŁKA
07:25 A 09:30 S LELIS
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
przez OBIERWIA
06:25 F LIPIANKA
przez KAMIANKA
14:20 Uł LUBLIN D.A.GŁÓWNY
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
08:45 F 12:30 S ŁĄCZKI
przez ŁYSE
17:15 Fw^ ŁĄTCZYN
ŁĄTCZYN
przez ŁAWY
05:30 F 21:35 S ŁĄTCZYN
przez OŁDAKI
13:30 F ŁĄTCZYN
przez PRZYTUŁY STARE
11:20 S ŁĄTCZYN
przez STARY SUSK
05:20 L6 15:05 L+ ŁĘG STAROŚCIŃSKI
21:15 LC
08:10 UP 10:40 UP ŁOMŻA D.A.
11:25 DP 13:30 A
14:50 L 18:10 UP
18:45 20:40 Lw^
22:05 NP 23:30 L7E
07:40 L 09:10 S ŁOMŻA D.A.
09:50 L 11:15 L przez MIASTKOWO
12:02 U 13:15 F
14:40 F 16:20 L57
16:50 Ln 18:00 L
21:30 S
12:50 Fw^ ŁOMŻA D.A.
przez NOWOGRÓD
07:45 F 09:50 S ŁYSE
11:05 F 15:30 S
16:50 LB 17:45 F
19:20 Lw^
17:28 S MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
przez CZERWONKA
07:39 F 10:58 U MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
16:00 U przez MŁYNARZE
07:37 F 08:49 U MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
09:47 F 11:27 S przez SYPNIEWO
13:27 S 14:52 U
16:32 F
16:30 F MAŁKINIA PKP
06:30 F 07:40 S MIASTKOWO
09:30 S 11:05 S
15:30 S 18:00 S
19:10 S
09:20 a1P 17:35 aP MIKOŁAJKI D.A.
przez RUCIANE NIDA D.A
21:09 L57 MŁAWA D.A
przez PRZASNYSZ D.A.
08:18 S MŁYNARZE
17:45 aP MORĄG D.A.
05:30 L 06:15 F MYSZYNIEC
06:20 L6 06:35 UnP
07:30 L 07:47 U
09:30 UŁ 11:25 UP
13:20 L 13:42 U
14:10 S 14:24 16dP
14:24 7dP 14:45 LCH
15:00 LP 16:00 UP
17:45 aP 17:45 UPE
19:25 DP 21:20 F
21:45 L57E 22:35 LP

07:40 S MYSZYNIEC
przez WYKROT
08:45 F 13:30 A NASIADKI
15:30 H 16:40 S przez SZAFARCZYSKA
17:40 Fw^
06:25 S NASIADKI SZK.
przez SZAFARCZYSKA
08:05 S NOWA WIEŚ ZACHOD.SZK.
15:38 US/O 17:45 aP OLSZTYN D.A.
22:35 LP
10:09 U OLSZTYN D.A.
przez CHORZELE
07:47 U 11:25 UP OLSZTYN D.A.
13:42 U 15:00 LP przez MYSZYNIEC
17:45 UPE 19:25 DP
21:45 L57E
09:30 UŁ OLSZTYN D.A.
przez SZCZYTNO D.A.
23:35 K OLSZTYN UL. WARSZAWSKA
przez MYSZYNIEC
20:05 S OPĘCHOWO
07:40 F OPĘCHOWO
przez OŁDAKI
OSTROŁĘKA D.A.
przez LELIS
ŁĘG STAROŚCIŃSKI
07:20 S OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
21:20 S OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
08:45 F OSTROŁĘKA D.A.
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
TROSZYN
15:35 F OSTROŁĘKA D.A.
przez TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A.
przez TROSZYN
ŁĄTCZYN
OŁDAKI
16:30 F OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
08:50 F 09:50 F OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
11:40 L 12:50 S przez CZERWIN
13:30 F 14:50 F
14:50 U 16:35 Fw^
17:25 A 18:40 F
19:40 Lw^

06:40 F 07:55 L6 OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
13:35 CL 21:35 Fw^ przez CZERWIN
JELONKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
przez KAMIANKA
06:15 F 10:00 H PASIEKI
17:15 F przez BORAWE
GOWOROWO
07:25 F 09:40 L PISKI
14:30 S 16:00 LC przez CHROSTOWO
20:10 F
08:15 F 11:15 S PISKI
13:20 F 18:30 Fw^ przez KLECZKOWO

19:05 LPe PŁOCK D.A.
18:05 L PŁOCK D.A.
przez MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
PŁOSZYCE
przez DĄBRÓWKA
06:25 S 17:00 H PŁOSZYCE
przez DURLASY
06:25 H PŁOSZYCE
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
19:05 LPe POZNAŃ D.A.
przez WŁOCŁAWEK D.A.
19:05 LPe PRZASNYSZ D.A.
09:41 U 13:41 F+U PRZASNYSZ D.A.
15:51 U 16:03 CU przez BARANOWO
PRZASNYSZ D.A.
przez BARANOWO
GACZYSKA
07:33 U 08:22 F PRZASNYSZ D.A.
09:09 A 11:24 U przez KRASNOSIELC
13:03 F 14:59 F
18:04 U
08:25 LP 09:35 LP PUŁTUSK D.A.
10:30 UP 10:55 aP
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 19:15 UP
20:55 a1
00:35 LP PUŁTUSK UL. NOWY RYNEK
07:25 S RADGOSZCZ "PIASKI"
przez GRUCELE
TROSZYN
10:20 F ROZOGI
przez KADZIDŁO
MYSZYNIEC
12:25 LP ROZOGI
przez MYSZYNIEC
00:35 LP 08:25 LP RÓŻAN
09:35 LP 10:30 UP
10:55 aP 11:10 UPE
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 18:10 PNn
19:15 UP 20:30 UP
20:55 a1
06:30 F 07:30 F RÓŻAN
09:15 F 11:15 S przez MŁYNARZE
12:20 S 13:25 F
14:15 S 15:15 S
16:05 S 17:05 F
18:35 S 20:05 F
07:25 S 15:15 245 RŻANIEC OSP
16:10 13 przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
16:30 LC SIEDLCE D.A.
przez CZERWIN
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
16:30 F SIEDLCE D.A.
przez SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
17:10 US/O SIEMIATYCZE D.A.
przez BIELSK PODLASKI D.A.
16:30 F SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
08:50 F SPYCHOWO
przez MYSZYNIEC
17:45 aP STEGNA GDAŃSKA
07:45 S 15:15 S STEPNA STARA
STEPNA STARA
przez OLSZEWO BORKI SKRZ.
07:25 S SUCHCICE
przez GOWOROWO
07:25 S 07:35 S SUCHCICE
przez KAMIANKA
GOWOROWO
09:45 S 11:50 L SUROWE
19:00 Lw^
SUWAŁKI D.A.
przez AUGUSTÓW D.A
20:30 UP SZCZECIN UL. KOLUMBA
przez PŁOCK D.A.
WŁOCŁAWEK D.A.
TORUŃ D.A
BYDGOSZCZ D.A.
06:35 UnP 09:30 UŁ SZCZYTNO D.A.
14:24 16dP 14:24 7dP
16:00 UP 17:45 aP
10:09 U SZCZYTNO D.A.
przez CHORZELE
07:47 U 11:25 UP SZCZYTNO D.A.
13:42 U 15:00 LP przez MYSZYNIEC
17:45 UPE 19:25 DP
08:00 UP SZCZYTNO D.A.
przez ROZOGI
19:05 LPe TORUŃ D.A
przez WŁOCŁAWEK D.A.
05:30 F TROSZYN
08:35 R71 Warszawa, dw. Centralny 06
Warszawa, dw. Gdański 04
przez PUŁTUSK D.A.
00:35 LP 18:25 L Warszawa, dw. Zach., d.a.
08:25 LP 09:35 LP Warszawa, dw. Zach., d.a.
10:30 UP 10:55 aP przez PUŁTUSK D.A.
12:05 LP 13:05 LP
14:05 P 15:05 LP
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 17:05 P
18:35 LP 19:15 UP
20:05 LP 20:55 a1
21:00 5PE 21:05 NP
22:05 NP 23:20 NP

17:00 L WARSZAWA,"STADION",D.A.
przez BORAWE
16:25 A WARSZAWA,"STADION",D.A.
przez KAMIANKA
03:20 aP WĘGORZEWO PL. WOLNOŚCI
14:23 L 22:00 F WOJCIECHOWICE

07:45 S WOLA BŁĘDOWSKA
przez OBIERWIA
KIERZEK
09:30 F WYSZKÓW D.A.
przez KAMIANKA
DŁUGOSIODŁO
ZAORZE
przez KLECZKOWO
PISKI
07:40 S 15:25 S ŻEBRY STARA WIEŚ

OZNACZENIA KURSÓW:

    • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
      1 - kursuje w poniedziałki
      14s - kursuje od poniedziałku do czwartku w dni nauki szkolnej
      2 - kursuje we wtorki
      3 - kursuje w środy
      4 - kursuje w czwartki
      5 - kursuje w piątki
      5s - kursuje w piątki w dni nauki szkolnej
      6 - kursuje w soboty
      7 - kursuje w niedziele
      a - kursuje w okresie wakacji
      A - nie kursuje w niedziele i święta
      a1 - kursuje od 20.06 DO 31.08
      B - kursuje codziennie oprócz sobót
      C - kursuje w soboty, niedziele i święta
      c1 - kursuje codz. od 01.06 DO 29.09
      d - kurs. w dn.27.06-31.08.
      D - nie kurs.WIG,SYLW,1,2 Dz. Św.B.N,Wielk.,N.R,Wlk.Sobota
      e - nie kursuje 27.12, drugiego stycznia i wtorek po Wielkanocy
      E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
      F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
      H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
      K - KURSUJE W NIEDZIELE LUB ŚW.POPRZEDZAJĄCE DNI NAUKI SZKOLNEJ
      L - nie kursuje I i II dzień Bożego Narodz.Wielkanocy i Nowy Rok
      Ł - kursuje na zmianę z Olsztynem
      ł - kursuje na zmianę z Radzyniem Podlaskim
      N - nie kursuje w pierwszy dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
      n - nie kursuje w Wig.,31 XII, i w Wielką Sobotę
      P - kurs pośpieszny
      q - kursuje 5,7 i święta
      r - kursuje w dn. 26.06-30.08
      R - nie kursuje w I,IIdz.BN,26XII,NRok,IIstycznia,I,IIdz.WN,oraz
      S - kursuje w dni nauki szkolnej
      S/O - kurs obsługiwany wspólnie przez PKS Siemiat. i PPKS Olsztyn
      U - nie kursuje I-szy Dzień B.N.Wielkanocy i N.R
      w^ - nie kursuje 24.12.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie