Siatkarze Ślepska Suwałki o jedną wygraną od finału play-off

Kamil Skrzypkowski został wybrany najlepszym zawodnikiem trzeciego meczu Ślepsk - Lechia Miłosz Kozakiewicz
W trzecim meczu półfinału play-off Ślepsk Suwałki wygrał 3:1 u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki i w całej rywalizacji prowadzi 2:1.

W pierwszym i czwartym secie gospodarze byli zdecydowanie lepsi. Suwalczanie te partie wygrali do 20 i 18. Zdecydowanie większy opór goście postawili w drugim i trzecim secie. W końcówce drugiej partii ważny był blok na Jakubie Rohnka po którym Lechia wyszła na prowadzenie 23:22 i ostatecznie wygrała do 24.

Zobacz oceny siatkarzy Ślepska Suwałki po sezonie zasadniczym

W trzecim secie gospodarze prowadzili już 24:21, ale rywale doprowadzili do stanu 24:24. Kolejny punkt na szczęście zdobył Ślepsk, a seta zakończył blokiem Wojciech Siek. W czwartym secie goście zdołali ugrać tylko 18 punktów i Ślepsk aby awansować do finału potrzebuje tylko jednej wygranej.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Kamil Skrzypkowski ze Ślepska.

Czwarty mecz po między tymi drużynami w piątek o godzinie 18 w hali OSiR w Suwałkach. Jeżeli wygra Ślepsk to w finale zmierzy się ze Stalą Nysa, która wygrała trzy razy z Krispolem Września.

Ślepsk Suwałki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (25:20, 24:26, 26:24, 25:18)