Ślepsk Suwałki 4. w pierwszej lidze

Archiwum
Suwałki. Ślepsk Suwałki uległ u siebie Jadarowi Radom 1:3 i przegrał całą rywalizację w półfinale I ligi siatkarzy.

Suwalczanie porażkę ponieśli po bardzo zaciętej walce w czwartym, ostatnim secie przy stanie 1:2 w meczu. W końcówce mieli dwa setbole jednak przy wyniku 24:23 w aut zaserwował Łukasz Jurkojć, a przy 25:24 w siatkę Kamil Skrzpkowski. Goście skrupulatnie wykorzystali te błędy. Przy ich pierwszej meczowej szansie nie pomylił się Paweł Mikołajczak.

- Sami przegraliśmy tego seta i cały mecz - mówił trener Ślepska Adam Aleksandrowicz. - W przekroju całego sezonu i drugiej rundy play-off lepszym zespołem był Jadar i pozostaje mu tylko życzyć awansu do PlusLigi.

Suwalczanie kończą występ w I lidze na 4. miejscu, najlepszym w historii klubu.

Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 25:27)
Ślepsk: Kaczorowski, Skrzypkowski, Pink, Gołębski, Jurkojć, Rudzewicz, Łuczka (libero) oraz Wójcik, Krzysiek, Malczewski, Dziurkowski.
Stan rywalizacji (do trzech zwycięstw): 3:0 dla Jadaru.

Więcej w czwartkowym wydaniu "Współczesnej"