Suduva Mariampol - Sokół Sokółka 1:1

(mark)
Podopieczni trenera Witolda Mroziewskiego zremisowali w sparingu z wicemistrzem Litwy Suduvą Mariampol 1:1.

W 30 minucie sokółczanie przeprowadzili akcję meczu, po której padł gol. Robert Speichler - najnowszy nabytek drużyny - ograł w narożniku boiska trzech rywali i idealnie podał piłkę na 12 metr do Kamila Wojtkielewicza. Ten nie namyślając się długo "kropnął" pod poprzeczkę litewskiej bramki wyprowadzając Sokóła na prowadzenie.
- Ta akcja i gol był ozdobą meczu. Blisko byliśmy wygrania. Niestety, w 92 minucie straciliśmy bramkę, po której sędzia nawet nie wznowił gry kończąc spotkanie. Przeciwnik, jak i my mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia goli. M.in. w drugiej połowie dogodnej pozycji nie wykorzystał Norbert Toczydłowski - stwierdził Mroziewski.

Suduva Mariampol - Sokół Sokółka 1:1 (0:1). Bramki: 0:1 - Wojtkielewicz 30, 1:1 - Brokas 90+2.
Sokół: Trudnos - Jóźwiak, Pracz, Sołowiej, Spychała, Wojtkielewicz, Kopeć, Speichler, Butkiewicz (46 Wesołowski, 80 Czeremcha), Mościński (60 Toczydłowski), Andrzejewski (46 Gołębiewski).

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Współczesnej"