Szymany. Mieszkaniec Suwałk prosto z samolotu trafił do aresztu

td
Na lotniczym przejściu granicznym Mazury w Szymanach, wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej poszukiwany listem gończym mieszkaniec powiatu suwalskiego.

Na lotniczym przejściu granicznym Mazury w Szymanach, wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej poszukiwany listem gończym mieszkaniec powiatu suwalskiego.

Zabójstwo 9-miesięcznego dziecka w Olecku. Nowe fakty: Prokuratura postawiła zarzuty rodzicom

Do odprawy granicznej stawił się 23-letni Polak, który przyleciał 27 czerwca z Londynu.

W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości podróżnego, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie potwierdzili, że poszukuje go Komenda Miejska Policji w Suwałkach. Okazało się, że 23-latek wziął kredyt i go nie spłacał. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Suwałkach w związku z popełnieniem czynu z art. 286 par.1 kk, mężczyzna najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego i po sporządzeniu stosownej dokumentacji przekazali go policjantom ze Szczytna.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

j
ja
od kiedy to policja sciga kredytobiorcow w prywatnych lichwach....chore i jedyne na swiecie
G
Gość
Areszt I więzienie to jedno co macie do zaoferowania.

Chory kraj.
G
Gość
Chore!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie