Tragiczny wypadek Polaków w Holandii. Nieoficjalnie: Jedna z...

  Tragiczny wypadek Polaków w Holandii. Nieoficjalnie: Jedna z ofiar pochodziła z województwa podlaskiego

  krk

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Tragiczny wypadek Polaków w Holandii. Nieoficjalnie: Jedna z ofiar pochodziła z województwa podlaskiego
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©www.rtlnieuws.nl

  W niedzielę z kanału przy drodze w miejscowości Obdam holenderska policja wyłowiła samochód z ciałami czterech osób. Jak podaje Kurier Lubelski trzy ofiary to młodzi mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Czwarta ofiara, 48-letnia kobieta - może pochodzić z województwa podlaskiego.
  Holenderska policja odnalazła pływające w kanale audi w niedzielę około południa w miejscowości Obdam w północnej Holandii. Z samochodu wydobyto cztery ciała: trzech mężczyzn i kobiety. W piątek wieczorem cała czwórka wyjechała z Obdam, gdzie pracowali na farmie tulipanów, do Zijdewind, gdzie mieszkali.

  Jak ustalił Kurier Lubelski trzech mężczyzna pochodzi z powiatu hrubieszowskiego, natomiast 48-letnia kobieta pochodzi prawdopodobnie z województwa podlaskiego. Jeden z młodych mężczyzn osierocił 7-miesięczną córeczkę.

  Polacy znajdowali się w Holandii zarobkowo. Mieszkali na kempingu w miejscowości Zijdewind, 15 minut drogi od Obdam. W sobotę nie przyjechali do pracy, a ich bliscy zgłosili zaginięcie - podaje serwis noordhollandsdagblad.nl.

  Przyczyny wypadku wyjaśnia holenderska policja. Na razie informacje o pochodzeniu ofiar nie zostały potwierdzone przez funkcjonariuszy.

  Więcej zdjęć z wypadku w galerii:
  Zobacz galerię


  Flesz - Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe.


  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo