Trzynasty szczęśliwy dla ełczan

elvis
GOŁDAP. Aż 115 minut przyszło czekać kibicom na rozstrzygnięcie pucharowego meczu pomiędzy Mazurem Ełk a Romintą Gołdap. Obie drużyny zadbały o niesamowite widowisko dla swoich sympatyków. Zwycięską bramkę dla ełczan z rzutu karnego zdobył Robert Lech.

Tak jak się można było spodziewać, stroną przeważającą środowego meczu byli ełczanie. Zespół Leszka Zawadzkiego stwarzał spore zagrożenie pod bramką Jacka Kołowerzy. Szczególnie dobrze rozumiała się para Robert Wiśniewski - Kamil Modzelewski. "Modzel" trzykrotnie poważnie napędził strachu defensywie Rominty. Raz po jego strzale w 22 minucie piłka trafiła w słupek, kilka minut później jego "szczupak" był minimalnie niecelny.
Prawdziwe emocje zaczęły się jednak w 58 minucie. Rozpoczęło się ponownie od Modzelewskiego, którego strzał z kąta zdołał wybić Kołowerzo. Do bezpańskiej piłki dobiegł Karol Mulewski i trafił do pustej już bramki Rominty. Radość gości nie trwała jednak długo. Dosłownie sekundy później pięknym lobem popisał się Michał Mościński i zrobiło się 1:1.