W tych miastach Podlaskiego odbędą się spotkania...

  W tych miastach Podlaskiego odbędą się spotkania informacyjne na temat zmian w podatkach

  peż

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W tych miastach Podlaskiego odbędą się spotkania informacyjne na temat zmian w podatkach
  Przed nami kolejna kampania rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych. W związku z tym, że w tym roku zarówno podatników, jak i pracodawców czekają zmiany i nowe usługi, podlaska Krajowa Administracja Skarbowa organizuje spotkania informacyjne, w trakcie których pracownicy urzędów skarbowych udzielą informacji odnośnie najnowszych zmian.
  W tych miastach Podlaskiego odbędą się spotkania informacyjne na temat zmian w podatkach
  Poniżej harmonogram i szczegóły dotyczące spotkań, które odbędą się w najbliższym tygodniu.
  • Urząd Skarbowy w Suwałkach 15 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sejnach organizuje spotkanie, które będzie poświęcone najważniejszym zmianom w podatkach dochodowych, w podatku VAT, rozliczeniu rocznemu w podatku dochodowym od osób fizycznych oraz elektronicznej formie składania dokumentów podatkowych.
  • Urząd Skarbowy w Kolnie zaprasza do swojej siedziby 15 stycznia 2019 r. w godz. 9.00 – 14.00 na dyżur podatkowy, w trakcie którego pracownicy urzędu udzielą informacji o rozliczeniu rocznym w podatku dochodowym od osób fizycznych i odpowiedzą na pytania dotyczące nowych obowiązków podatkowych płatników.
  • Urząd Skarbowy w Sokółce organizuje 16 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 (sala konferencyjna) spotkanie na temat nowych zasad przesyłania informacji o dochodach przez płatników oraz elektronicznego rozliczania się z PIT.
  • 17 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 Urząd Skarbowy w Siemiatyczach zaprasza do swojej siedziby na spotkanie odnośnie zmian w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych za 2018 rok oraz obowiązków podatkowych kół gospodyń wiejskich.
  • Urząd Skarbowy w Zambrowie 17 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 (sala konferencyjna) organizuje spotkanie poświęcone najważniejszym zmianom w podatkach dochodowych, w podatku VAT, rozliczeniu rocznemu w podatku dochodowym od osób fizycznych oraz elektronicznej formie składania dokumentów podatkowych.
  • Urząd Skarbowy w Mońkach zaprasza do swojej siedziby 18 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 na spotkanie na temat najnowszych zmian w PIT dla płatników.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo