Wigry blisko dna

(miłk)
Archiwum
Suwalskie Wigry przegrały kolejny mecz w II lidze.

Pogromcą drużyny znad Czarnej Hańczy okazała się tym razem Concordia Elbląg. Suwalczanie ulegli jej na wyjeździe 0:2 i są na 15. pozycji w tabeli. Z dorobkiem 9 punktów wyprzedzają jedynie trzy zespoły, które mają po 8 "oczek".

W Elblągu sędzia podyktował aż trzy rzuty karne. Tylko jeden został zamieniony na gola. Przy stanie 1:0 dla gospodarzy, szansy na podwyższenie wyniku nie wykorzystał w 36. minucie Jakub Zejglic, nie trafiając w bramkę. W 71. minucie wyrównać mógł Krystian Słowicki. Z 11 metrów kropnął jednak nad poprzeczką. Nie pomylił się dopiero Tomasz Wiercioch. W 78. minucie, z trudem, bo po rękach Karola Salika, ale wykorzystał rzut karny ustalając wynik na 2:0.

Concordia Elbląg - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 - Kiełtyka 16, 2:0 - Wiercioch 78-karny.
Wigry: Salik - Sołowiej , Karankiewicz, Sobolewski (56 Łapiński), Pianka (83 Kotoian), Lauryn, Słowicki, Wesołowski, Pomian, Omilianowicz (84 Cesarek), Gondek (60 Tuttas).
Żółte kartki: Bogdanowicz, Bangboye (Concordia), Lauryn, Wesołowski, Sołowiej (Wigry). Sędziował: Michał Mularczyk (Skierniewice).