Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski 4:0. Efektowne przełamanie kompleksu.

W meczu 11. kolejki II ligi Wigry Suwałki rozgromiły 4:0 Concordię Piotrków Trybunalski.

Suwalczanom szalenie zależało na zwycięstwie. Podtekstów związanych z sobotnim pojedynkiem było wiele. Prezes Concordii wciąż domaga się od Wigier zwrotu kosztów za marcowy przyjazd na mecz, którego nie rozegrano ze względu na zmrożoną płytę boiska. Z kolei trener Zbigniew Kaczmarek w ciągu dwóch lat pracy w naszym regionie jeszcze z Concordią nie wygrał. Ale wreszcie kompleks został przełamany.

Gospodarze już na początku meczu pokazali, kto rządzi na boisku. Po golach Vitalijsa Zilsa w 5 i 12 minucie było 2:0. Kiedy w 28 minucie Okpara ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę było praktycznie jasne, że Wigry zgarną komplet punktów. Gości dobili Daniel Ołowniuk w 63 minucie i Sebastian Świerzbiński w 79 minucie.

Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 - Zils 5, 2:0 - Zils 12, 3:0 - Ołowniuk 63, Świerzbiński 79.
Wigry: Salik - Bajko, Rogoziński, Łapiński, Makarewicz, Matuszewski, Danilczyk, Radzio (61 Sadowski), Świerzbiński, Ołowniuk (66 Chudziński, 76 Drągowski), Zils.