wasyl
Ruszyły rozgrywki Miejskiej Ligi Halowej w Bielsku Podlaskim

W niedzielę na sali Zespołu Szkół z DNJB przy ul. Poniatowskiego wystartowały rozgrywki Miejskiej Ligi Halowej.

Już pierwsza kolejka przyniosła wiele emocji kibicom i zawodnikom.

Padło wiele bramek, nie zabrakło bramkarskich parad oraz kiksów, po których padały kuriozalne gole.

Nie zawodzi wielokrotny zwycięzca i faworyt turnieju, drużyna Suempol Nie Ma Mocnych.

Ekipa, w której od lat gra obecny trener Puszczy Hajnówka, Piotr Pawluczuk, wzmocniona hajnowskim zaciągiem (m.in. Norbert Jędruczek, Tomasz Hudoń) bez problemu uporała się z Bielskim Stronnictwem Halowym 8:1 (3:0). Więcej emocji było w meczu Urzędu Gminy z drużyną Speedhack. Chociaż od początku „gminni” dominowali na parkiecie, to „szybkie haki” zdołały w pierwszej połowie utrzymać remis (2 :2).

W drugiej połowie lepsze zgranie „gminnych” dało o sobie znać i w końcówce Urząd Gminy strzelił kilka goli, nie tracąc żadnej bramki i zapewniając sobie wysoką wygraną 6:2.

1 kolejka MHL

Suempol Nie Ma Mocnych - Bielskie Stronnictwo Halowe 8 :1 (3 :0), bramki: Norbert Jędruczek -2, Tomasz Hudoń -2, Mateusz Jakubowski, Karol Jakubowski, Marcin Niewiński (Suempol) oraz Michał Zinowczyk (BSH)

Urząd Gminy - Speedhack 6 :2 (2 :2), bramki: Łukasz Popiołek -3, Mateusz Pradyszczuk -2, Robert Żukowski (UG) oraz Krzysztof Grodzki, Paweł Bagiński (Speedhack)

Inter-Graf - Los Canalios 6 :1 (3 :1), bramki: Michał Walczuk -3, Joachim Witoszko -2, Daniel Daniłoski (Inter-Graf) oraz Mateusz Grzybowski (Los Canalios)

Bukmacherzy - Suempol Sami Swoi 5 :0 (1 : 0), bramki: Marcin Gul -2, Rafał Iwaniuk, Kamil Niewiński, Kamil Jakubowski (Bukamacherzy)

Adek - Infra-Instal 4 :3 (1 :3), bramki: Piotr Siemieniuk -2, Radek Rybaczuk, Paweł Gul (Adek) oraz Dariusz Zacharczuk -2 i Bartłomiej Dunikowski (Infra Instal)

Pauzował Danwood w związku z wycofaniem się zespołu Fan Club Bielsk Podlaski.