AZS AWF Katowice - Żubry Białystok 75:65

(mark)
Koszykarze białostockich Żubrów przegrali ostatni mecz w rundzie zasadniczej z AZS AWF Katowice 65:75

Blamażem zakończył się ostatni mecz w sezonie zasadnicznym I ligi białostockich Żubrów. W Katowicach podopieczni trenera Bogusława Bobki przegrali z ostatnim zespołem rozgrywek AZS AWF Katowice 65:75.
Już do przerwy gospodarze wygrywali 45:19! - W pierwszych dwóch kwartach moi koszykarze byli chyba w innym świecie. Nie dość powiedzieć, że pierwszy raz trafiliśmy do kosza w 6 minucie i 30 sekundzie, a po 9 minutach mieliśmy na swoim koncie zaledwie trzy "oczka" - powiedział nam trener Żubrów Bogusław Bobka.
- Nic nam nie wychodziło. Podania były nie w tempo, nie trafialiśmy z idealnych pozycji, a żadna forma obrony nie poprawiała naszej gry w defensywie. Wprost makabra - stwierdził szkoleniowiec.

AZS AWF Katowice - Żubry Białystok 75:65 (21:6, 24:13, 11:15, 19:31)
AZS AWF Katowice: Gembus 24, Wójcik 20, Wójciak 8, Dziemba 6, Wosz 6, Leszczyński 5, Jurga 4, Zając 2, Koczwara.
Żubry: Brzozowski 11, Zabielski 10, Kulikowski 9, Łotowski 8, Jankowiak 8, Kujawa 6, Bajer 6, Zalewski 5, Marculewicz 2.

Więcej w papierowym, poniedziałkowym wydaniu "Współczesnej".