GRUPA GAJDA-MED

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu dla Roberta Gajdy za rozwój pułtuskiej służby zdrowia.

ppg
Dr n. med. Robert Gajda z partnerką Beatą Olszewską –Marra, prezesem fundacji „Zdrowy Styl Życia”

W dniu 24 kwietnia 2017 roku, podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, dr n. med. Robert Gajda odebrał po raz drugi Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu, tym razem za „Szczególne osiągnięcia w rozwoju służby zdrowia w Powiecie Pułtuskim”. Wcześniej, w 2014 roku, Kapituła Medalu przyznała doktorowi Robertowi Gajdzie Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu za osiągnięcia menadżerskie w dziedzinie ochrony zdrowia. W ten sposób zauważona i doceniona została Jego praca i zaangażowanie w prowadzenie Grupy Gajda-Med oraz wysiłek włożony we współtworzenie oraz doskonałe zarządzanie spółką Szpital Powiatowy Gajda-Med w Pułtusku.

Szpital Powiatowy Gajda-Med sp. z o.o. powstał w kwietniu 2015 roku w wyniku konsolidacji podmiotów leczniczych i współpracy w zakresie ochrony i promocji zdrowia powiatu pułtuskiego. To pionierski projekt na dużą, bo krajową skalę. Po wielu latach niestabilności finansowej, realnego zagrożenia upadłością, zawirowań personalnych, zmian formy prawnej i własnościowej od 1 sierpnia 2015 roku Szpital w Pułtusku pod szyldem Gajda-Med funkcjonuje stabilnie, świadcząc profesjonalne usługi medyczne dla lokalnej społeczności. Dobre zarządzanie spowodowało, że ze szpitala przeznaczonego do „pewnego zamknięcia”, stał się najbardziej stabilnym i bezpiecznym w rejonie. Dzisiaj szpital się nie zadłuża, a pensje i wszystkie zobowiązania regulowane są na bieżąco.

Doktor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Prezesa Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu dr. Franciszka Gaika. W uroczystości udział wzięli laureaci, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, ludzie kultury, sztuki i mediów m. in. minister w Rządzie Beaty Szydło - Henryk Kowalczyk, Starosta Pułtuski - Jan Zalewski, Burmistrz Pułtuska – Krzysztof Nuszkiewicz oraz pracownicy Grupy Gajda-Med.

ppg
zdj.2 Od lewej lek. Szczepan Więckowski, dr n. med. Robert Gajda, Starosta Pułtuski - Jan Zalewski, Minister w Rządzie Beaty Szydło - Henryk Kowalczyk i Burmistrz Pułtuska – Krzysztof Nuszkiewicz na Gali Wręczenia Złotych Medali Akademii Polskiego Sukcesu na Zamku Królewskim w Warszawie.

To kolejna nagroda będąca powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że nasze starania, aby dostarczać najwyższą jakość usługi medyczne, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów, są zauważane i doceniane. W minionych latach wielokrotnie doceniano osiągnięcia biznesowe dr. n. med. Roberta Gajdy oraz wysoki standard usług świadczonych przez Grupę Gajda-Med, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie one są dla nas zachętą i mobilizacją do dalszej ciężkiej pracy.

ppg
Dr n. med. Robert Gajda z Ministrem Henrykiem Kowalczykiem oraz pracownikami Grupy Gajda-Med

06-100 Pułtusk, ul. Piotra Skargi 23/29
tel. +48(23) 692 13 70,
fax. 692 01 99
e-mail: [email protected]
www.gajdamed.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna