Pietraszki: Wypadek śmiertelny. Pijany kierowca land rovera...

  Pietraszki: Wypadek śmiertelny. Pijany kierowca land rovera wypadł z drogi i dachował. 25-latka zginęła na miejscu

  (mck)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Pietraszki: Wypadek śmiertelny. Pijany kierowca dachował. Zginęła pasażerka
  1/4
  przejdź do galerii

  Pietraszki: Wypadek śmiertelny. Pijany kierowca dachował. Zginęła pasażerka ©OSP Brańsk

  Dwie osoby zostały ranne, a jedna zginęła w wyniku wypadku, do którego doprowadził pijany kierowca. 28-latek prowadził auto, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.
  Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 18. Na trasie Pruszanka Stara - Pietraszki samochód osobowy wypadł z drogi, a nastepnie dachował.  Pietraszki: Pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek. Nie żyje 25-latka  - Kierujący osobowym land roverem z niewiadomych przyczyn zjechał do rowu - tłumaczy Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. - W wyniku dachowania trzy osoby zostały ranne. Kobieta w wieku 25 lat zginęła na miejscu.

  Wiadomo, że kierujący osobówką był mocno pijany. Badanie wykazało, że 28-latek prowadził, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

  Wypadek śmiertelny w Pietraszkach. Tragiczny początek grudnia  To już kolejny dzisiejszego wieczora tragiczny wypadek. Przed godz. 17 do śmiertelnego potrącenia doszło w Niewodnicy Koryckiej: Niewodnica Korycka. Śmiertelne potrącenie. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji  Meteorolodzy oraz policjanci ostrzegają! Dzisiaj na drogach jest bardzo ślisko. Lepiej zdjąć nogę z gazu.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo