REAL MADRYT - FC BARCELONA BRAMKI YOUTUBE

kmg
Wczoraj mogliśmy oglądać wielkie widowisko Gran Derbi. Mecz Real Madryt - FC Barcelona zakończył się wynikiem 1:3. Obejrzyj bramki. sxc.hu
Obejrzyj bramki.

Wczoraj oglądaliśmy wielkie widowisko Gran Derbi. Mecz Real Madryt - FC Barcelona zakończył się rezultatem 1:3. Mecz rozpoczął się korzystnym rozwiązaniem dla Realu.

Real Madryt - FC Barcelona bramki YouTube

Victor Valdes zagrał do piłkarza Realu, ten uderzył z dystansu. Piłka trafiła w zawodnika Barcelony. Próbował dobijać Ronaldo. Futbolówka ponownie odbiła się od zawodnika drużyny przeciwnej. Tym razem dobił ją Karim Benzema. Po 23 sekundach spotkania było już 1:0. Obejrzyj spotkanie Real Madryt - FC Barcelona bramki YouTube.

W 29 minucie Messi zwodzi swoich rywali. Podaje do Alexisa Sancheza, a ten sam na sam pokonuje bramkarza Realu. Na tablicy widnieje 1:1

W drugiej połowie Xavi kopie piłkę z dystansu. Odbija się ona jeszcze od nogi Marcelo, a następnie wpada do bramki. Kolejna bramka dla Barcelony wpada 12 minut później (w 64 minucie). Po dośrodkowaniu Daniego Alvesa w pole karne, piłkę głową strzelił Cesc Fabregas. Mecz zakończył się rezyltatem 1:3