Remis młodej Jagiellonii

(KS)
W meczu 16. kolejki Młodej Ekstraklasy Jagiellonia zremisowała 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Rozegrane w Juchnowcu spotkanie nie stało na wysokim poziomie. Goście szybko objęli prowadzenie. Bierność białostockiej defensywy w 8. minucie wykorzystał Krystian Patroń. Jaga wyrównała nieco ponad kwadrans później, kiedy do siatki piłkę skierował Paweł Drażba.

Po przerwie żółto-czerwoni posiadali lekką przewagę, ale wynik nie uległ już zmianie.

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 - Patroń 8, 1:1 - Drażba 26.
Jagiellonia: Baran - Błoński (46 Hajto), Radecki (46 Gajko), Waszkiewicz, Straus - Kosiński (65 Kossyk), Pawlik - Buzun (67 Jastrzębski), Kądzior, Zawadzki - Drażba (68 Giełażyn).
Podbeskidzie: Danowski - Miroski, Kareta, Krawczyk, Wentland - Popczyk (46 Iskrzycki), Patroń, Zakrzewski, Zelek, Janeczko - Słupski.
Żółte kartki: Pawlik, Giełażyn, Kossyk (Jagiellonia), Miroski, Patroń (Podbeskidzie). Sędziował: Robert Podlecki (Lublin). Widzów: 100.