ROLNIK SZUKA ŻONY 5 ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ POWTÓRKI?

W niedzielę poznaliśmy wszystkie kandydatki na żony uczestników programu Rolnik szuka żony. Zdjęcia kobiet zobaczysz w tym artykule. Drugi odcinek piątej serii Rolnika obfitował w wiele emocji i wzruszeń. Obejrzało go 3 mln 210 tys. widzów.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 3 online. Rolnicy wybiorą po trzy kobiety, które zaproszą do domu. Gdzie oglądać 16.09.? [TVP, VOD, FACEBOOK]

Pięcioro uczestników wreszcie poznało swoje kandydatki na żony.

Widzowie, którzy oglądali poprzednie serie doskonale wiedzą, że moment spotkania rolników ze swoimi wybrankami to zawsze wiele emocji, wzruszeń, a często i rozczarowania. Nie inaczej było tym razem. Rolnicy od razu wskazali na swoje faworytki. Internauci chętnie komentowali ostatni odcinek.

Rolnik szuka żony 5. Grzegorz w nerwach. Czuł się oszukany. Zobacz zdjęcia jego kandydatek na żonę (zdjęcia, wideo)

Zobacz galerię

Oto kilka wybranych komentarzy z oficjalnego fanpage'a programu Rolnik szuka żony:

  • Jestem pod wrażeniem podejścia Jana do horoskopów. Sam kiedyś nimi się interesowałem. Ale jak znalazłem dziewczynę, to kazała wybierać - ona albo horoskopy.
  • Łukasz jak dla mnie najsympatyczniejszy rolnik w tej edycji.A ta jego niepewność przeurocza.Kibicuje mu ,oby znalazł swoja miłość w tym programie

Poprzednie edycje Rolnika szuka żony udowodniły, że program rzeczywiście pomaga uczestnikom znaleźć partnerów na całe życie. Kilku parom skojarzonym w programie udało się stworzyć trwałe związki. Najpopularniejszą parą jest Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy stali się nawet celebrytami (czytaj więcej tutaj: Bardowscy z "Rolnik szuka żony" poprowadzą nowy program. Niebawem poznamy pófinalistów Agrorewolucji [ZDJĘCIA]). Małgorzata Sienkiewicz związała się z Pawłem Borysewiczem. Niedawno para poinformowała, że spodziewa się dziecka - czytaj więcej tutaj.

Ostatecznie każdy z rolników wybierze po trzy kandydatki, z którymi zamieszka w swoim domu - a to dopiero w kolejnym odcinku programu. W ciągu kilku dni rolnicy będą musieli zdecydować na tę jedyną kobietę. Ale o tym, czy dany związek ma szansę na spotkanie, dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku programu.

Szkoda, że w tej edycji nie ma żadnej rolniczki

Od początku emisji programu, jego prowadzącą niezmiennie jest Marta Manowska. Prezenterkę cechuje ogromna empatia czym zjednała sobie serca widzów. Rolnik szuka żony to przebój TVP. Od kilku lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów.

Rolnik szuka żony 5 odc 2 w internecie. Powtórka ONLINE VOD [WIDEO]

ROLNIK SZUKA ŻONY 5 ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ POWTÓRKI?

Emisja Rolnik szuka żony 5 odc 2 odbyła się w niedzielę o godzinie 21:15 na TVP 1. Powtórki są nadawane tydzień później w sobotę. W internecie Rolnik szuka żony można obejrzeć na TVP VOD.

WIDEO: Marta Manowska o bohaterach nowej edycji "Rolnik szuka żony" - Tele Magazyn