Wypadek na trasie Jeżewo Stare - Sokoły. Kobieta dachowała i trafiła do szpitala

Tomasz Dworzańczyk
Tomasz Dworzańczyk
Do groźnego wypadku doszło w piątek po południu w okolicach Jeżewa Starego. Przy zjeździe na Sokoły auto dachowało. Kierująca trafiła do szpitala.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 15.30.

W rejonie Jeżewa Starego, zjazd na Sokoły, dachowało auto. Kierująca zabrana do szpitala. Policjanci wykonują czynności, więc kierowcy w tym miejscu mogą spodziewać się utrudnień - wyjaśnia Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Oprócz policji i ZRM na miejscu działały też zastępy strażaków.

Nowe ustalenia w sprawie wypadku na A1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wypadek na trasie Jeżewo Stare - Sokoły. Kobieta dachowała i trafiła do szpitala - Kurier Poranny

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie