Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Zaprzęg Świętego Mikołaja znów wyruszył, by czynić dobro i spełniać marzenia dzieci.

Akcja Specjalna Zaprzęg Świętego Mikołaja
Listy do świętego Mikołaja pewnie już dawno napisane a dzięki wsparciu Partnerów zawarte w nich prośby i marzenia zostaną spełnione. Dzięki Wam na wielu dziecięcych twarzach ponownie zagości uśmiech.

Gdy w radiu słychać już „Last Christmas”, a sklepowe witryny rozświetlają choinkowe lampki – to znak, że nadszedł grudzień i większość z nas opanował przedświąteczny nastrój. Ten ostatni miesiąc roku jest wyjątkowy z wielu względów. Gromadzi bliskich sobie ludzi przy wspólnym stole, składania do przemyśleń i podsumowań. No i, co najważniejsze dla najmłodszych, przynosi radość z prezentów. Niestety, nie dla każdego dziecka grudzień to miesiąc magii i niespodzianek. Wiele z nich nie znajdzie pod choinką żadnego prezentu, bo warunki, w których żyją, nie dają im takiej możliwości.

Akcja Zaprzęg Świętego Mikołaja

Wspólnie z Partnerami, a więc różnymi firmami, które zdecydują się do nas dołączyć, kolejny raz stworzyliśmy wyjątkowy Zaprzęg Świętego Mikołaja. Jego celem jest obdarowanie jak największej liczby dzieci prezentami. Ale nie tylko. Niektóre z nich będą miały możliwość np. wyjechać na niezapomniane ferie zimowe.

Są to podopieczni wybranych stowarzyszeń, domów pomocy i fundacji z całej Polski. Dzięki naszej współpracy i Waszej hojności, wielu z nich otrzyma wymarzone prezenty.

W województwie podlaskim wsparci zostaną podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie „Droga”.Działa ono już od ponad 30 la. Pomaga tym, którzy się pogubili. Pracownicy Drogi podpowiadają, jak poukładać sobie życie na nowo, jak dobrze - i z miłością - opiekować się dziećmi, jak załatwiać sprawy urzędowe, prowadzić dom. Bywa czasem, że Droga pomaga wyjść z nałogów, pokazuje, że życie bez używek jest nie tylko możliwe, ale i ciekawe. Stowarzyszenie nie zapomina też o najmłodszych. Tym dzieciakom, które nie zawsze mogą liczyć na opiekę w rodzinie, zapewnia pomoc w odrabianiu lekcji, ciepły posiłek, dobre słowo.

Przyłączyli się do naszej akcji

Gdyby nie firmy, które wymieniamy poniżej, akcja na pewno nie miałaby sensu. Wiemy, że na Was zawsze można liczyć i gdy chodzi o dobro i szczęście dzieci – nie zastanawiacie się ani chwili. W tym roku swoje saneczki do Zaprzęgu Świętego Mikołaja przyłączyli:

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY

Partnerem ogólnopolskim naszej akcji jest Muszynianka sp. z o.o. - polska firma z wieloletnia historią i tradycją.
Producent naturalnej wody mineralnej „Muszynianka”, od lat realizująca strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).
Firma aktywnie wspiera lokalne społeczności poprzez projekty edukacyjne, kulturalne, a także sportowe.
Ponadto angażuje się w ochronę środowiska, podejmując działania mające na celu zrównoważony rozwój i redukcje wpływu na ekosystem.

Partnerem Ogólnopolskim akcji ,,Zaprzęg Świętego Mikołaja’’ jest Bank Pekao S.A., który jest jedną z największych inwestycji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 310 mld zł aktywów. Bank Pekao obsługuje ponad 6,6 mln klientów.
Międzynarodowe grono ekspertów doceniło strategiczne podejście banku do prowadzenia działalności, a także rozwiązania wprowadzane w zakresie cyfryzacji, takie jak m.in. Omnibank CRM. Bank Pekao S.A. uhonorowany został prestiżowym tytułem „Bank of The Year 2023 in Poland” przyznawanym przez jeden z najważniejszych tytułów branży finansowej – miesięcznik The Banker należący do grupy The Financial Times.

W zaprzęgu znajdą się nie tylko zabawki i słodycze

Wiemy, że lalka, kolorowe klocki i nowiutka książka wywołają uśmiechy na niejednej twarzy. Jednak za środki przekazane przez naszych darczyńców pomóc będziemy mogli również w inny sposób. W zeszłym roku część fundacji i stowarzyszeń, dzięki wsparciu naszych Partnerów, zafundowała swoim podopiecznym niezapomniane ferie. Inni z kolei za zebrane pieniądze kupowali protegowanym rzeczy pierwszej potrzeby. W symbolicznym worku św. Mikołaja, oprócz zabawek i słodyczy pojawiały się również środki na zakup niezbędnych leków, sprzętu medycznego, czy pokrycie bieżących wydatków. Jesteśmy uważni na wszystkie potrzeby zgłaszane przez fundacje i chcemy, by te środki zostały wykorzystane jak najlepiej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna