I liga piłki ręcznej. Warszawianka za silna. Porażka SPR SBR Bank Nowe Piekuty

Szczypiorniści SPR SBR Bank Nowe Piekuty w sobotę zagrają u siebie z SMS ZPRP I Płock SPR SBR Nowe Piekuty/ facebook
W trzecim spotkaniu swojego debiutanckiego sezonu I ligi SPR SBR Bank Nowe Piekuty przegrały na wyjeździe z Warszawianką 17:26. Tydzień wcześniej uległy u siebie drużynie Enea Orlęta Zwoleń 26:27.

Bez punktu pozostają na razie szczypiorniści SPR SBR Bank Nowe Piekuty. Po porażce w pierwszym spotkaniu I ligi z Mazurem Sierpc, w drugim meczu, na własnym parkiecie toczyli zacięty bój z drużyną Enea Orlęta Zwoleń. Na sześć minut przed końcem pojedynku gospodarze z Nowych Piekut przegrywali 21:25. Podjęli jednak szaleńczą pogoń. W ostatnich dwóch minutach bramki Pawła Kowalczyka zniwelowały stratę zaledwie do jednej bramki 26:27. Niestety, na wyrównanie nie starczyło już czasu.

W trzecim meczu, rozegranym w miniony weekend w stolicy, SPR SBR Nowe Piekuty przegrały z doświadczonym zespołem Warszawianki 17:26, ale także i w nim do przerwy toczyły bardzo wyrównany bój.

Kolejny mecz SPR SBR Nowe Piekuty zagrają w niedzielę, 8 października z SMS ZPRP I Płock w hali w Rudce. Początek spotkania o godz. 14.30.

KS Warszawianka - SPR SBR Bank Nowe Piekuty 26:17 (10:8)
SPR: Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski - Wojciech Stec 4, Jakub Bartosiak 4, Karol Pruszyński 3, Hubert Filipiuk 2, Paweł Kowalczyk 2, Arkadiusz Gumieniak 1, Łukasz Płoński 1, Kamil Nogal, Karol Roszkowski, Maciej Jaworski, Krystian Stawierej, Maciej Porzeziński.

SPR SBR Bank Nowe Piekuty - Enea Enea Orlęta Zwoleń 26:27 (13:17)
SPR: Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski,- Karol Pruszyński 6, Paweł Kowalczyk 5, Kamil Nogal 4, Łukasz Płoński 4, Jakub Bartosiak 3, Wojciech Stec 2, Krystian Stawierej 1, Przemysław Kalinowski 1, Michał Łapiński, Arkadiusz Gumieniak, Rafał Kostro, Maciej Jaworski, Karol Roszkowski.