MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowogród. Miasto przeprowadzi konsultacje w sprawie budowy ścieżki Kuzie-Nowogród. Sprawdź zaproponowane warianty

OPRAC.:
Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski
Urząd Miejski w Nowogrodzie zaprasza na konsultacje w sprawie budowy 19-kilometrowej ścieżki na odcinku drogi Kuzie-Nowogród. Konsultację odbędą się 26 stycznia w budynku urzędu.
Urząd Miejski w Nowogrodzie zaprasza na konsultacje w sprawie budowy 19-kilometrowej ścieżki na odcinku drogi Kuzie-Nowogród. Konsultację odbędą się 26 stycznia w budynku urzędu. UM Nowogród
Urząd Miejski w Nowogrodzie zaprasza na konsultacje w sprawie budowy 19-kilometrowej ścieżki na odcinku drogi Kuzie-Nowogród. Konsultację odbędą się 26 stycznia w budynku urzędu.

Celem opracowania jest budowa ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku Kuzie-Nowogród wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną. Realizacja ścieżki rowerowej będzie wymagała pozyskania fragmentów terenu na potrzeby pasa drogowego.

Celem przeprowadzanych konsultacji społecznych jest przekazanie społeczności lokalnej pełnej informacji na temat planowanego przedsięwzięcia, przedstawienie proponowanych rozwiązań projektowych oraz poznanie uwag i opinii mieszkańców. Uzyskany w ten sposób materiał stanowić będzie dla projektantów bardzo ważne źródło informacji i może wpłynąć na ostateczny kształt inwestycji.

Informujemy również, iż w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie oraz Urzędzie Gminy w Zbójnej można zapoznać się z planowanym przebiegiem drogi wojewódzkiej i po konsultacjach społecznych, zgłosić ewentualne uwagi, wnioski i zastrzeżenia dotyczące budowy drogi i złożyć je w w/w urzędach lub przesłać na adres Inwestora lub Biura Projektów - informuje Urząd Miasta w Nowogrodzie.

Konsultacje społeczne, na których zostanie zaprezentowany projekt budowy ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku Kuzie-Nowogród odbędą się 26 stycznia o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 41.

Zobacz też:Łomża. Zarząd Dróg Powiatowych sprzedaje sprzęt. Sprawdź, co można kupić

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna