MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Perspektywy 2019. Nowy ranking szkół wyższych. Jak wypadły podlaskie uczelnie? [LISTA 12.06.2019]

mck
Perspektywy 2019. W sieci pojawił się już nowy ranking szkół i uczelni wyższych państwowych oraz niepaństwowych. Na których miejscach znalazły się podlaskie placówki?
Perspektywy 2019. W sieci pojawił się już nowy ranking szkół i uczelni wyższych państwowych oraz niepaństwowych. Na których miejscach znalazły się podlaskie placówki? Archiwum
Perspektywy 2019. W sieci pojawił się już nowy ranking szkół wyższych. Na których miejscach znalazły się podlaskie uczelnie?

Perspektywy 2019. Nowy ranking szkół wyższych - czerwiec 2019. Jak wypadły podlaskie uczelnie?

W internecie opublikowano najnowszy ranking Perspektywy 2019. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych zestawień szkół oraz uczelni wyższych. Jak tym razem wypadły w nim podlaskie szkoły wyższe? Przekonajcie się w naszym zestawieniu.

W sieci pojawił się najnowszy ranking szkół średnich przygotowany przez serwis Waszaedukacja.pl. Zobaczcie, które licea są wg niego najlepsze w stolicy województwa podlaskiego.

Ranking Liceów 2019. Najlepsze szkoły w Białymstoku. Najnows...

Ranking Perspektyw uwzględnia 30 wskaźników zgrupowanych w siedem kryteriów: Prestiż, Absolwenci na rynku pracy, Potencjał naukowy, Efektywność naukowa, Potencjał naukowy, Innowacyjność i Umiędzynarodowienie. Czyni to z niego jeden z najbardziej rozbudowanych i najbardziej transparentnych rankingów edukacyjnych na świecie. Jest też jednym z czterech, które posiadają międzynarodowy certyfikat jakości [b]IREG Approved[b]. Jego metodologię opracowuje Kapituła pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, b. prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Perspektywy 2019 Ranking Liceów i Techników. Oto najlepsze szkoły w Polsce. Najnowszy ranking Perspektyw 2019

Perspektywy 2019 Ranking Liceów i Techników. Oto najlepsze s...

Wraz z Rankingiem Szkół Wyższych Perspektywy przygotowały Ranking Kierunków Studiów. W zestawieniu znalazło się 68 najpopularniejszych kierunków studiów prowadzonych w polskich uczelniach akademickich. Po raz pierwszy w rankingu kierunków technicznych oceniona została logistyka, studia inżynierskie prowadzone na Wydziale Inżynierii Zarządzania PB. To był mocny debiut - kierunek został zaklasyfikowany na miejscu 6. Dobrze wypadły także dwa inne kierunki na tym wydziale: zarządzanie i inżynieria produkcji (awans z 27. na miejsce 20.) oraz zarządzanie (awans z 30. na miejsce 28.).

FLESZ DNI WOLNE 2019

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna