Ślepsk bezlitosny we własnej hali

W. Drażba
Ślepsk Suwałki w trzeciej kolejce I ligi siatkarzy wygrał u siebie z Jadarem Siedlce 3:0.

W drugim meczu w swojej hali nasz zespół nie stracił seta. Spotkanie z Jadarem nie było jednak łatwe. Goście zaczęli dobrze i dopiero w końcówce pierwszej partii uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Po łatwym drugim secie, Ślepsk w trzeciej odsłonie przegrywał nawet 12:16, ale w końcówce to siedlczanie popełniali błędy.

Niestety, suwalczanie zwycięstwo okupili kontuzją Łukasza Rudzewicza, który został zawieziony do szpitala na prześwietlenie.

Kolejny mecz już w środę. Tym razem w Pucharze Polski Ślepsk zagra w Wyszkowie z Camperem - innym zespołem z I ligi.

Ślepsk Suwałki - Jadar Siedlce 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
Ślepsk: Schamlewski, Leszczawski, Rudzewicz, Winnik, Sobański, Buchowski, Dembiec (libero) oraz Peszko, Jurkojć, Ratajczak.