Drużyna SPR SBR Nowe Piekuty wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo
Drużyna SPR SBR Nowe Piekuty wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo facebook/spr sbr nowe piekuty
Piłkarze ręczni SPR SBR Nowe Piekuty wciąż pozostają bez punktów w swoim debiutanckim sezonie w I lidze. W ostatnim ligowym meczu, rozegranym w hali w Rudce, przegrali zaledwie jedną bramką z SMS ZPRP I Płock 25:26. To czwarta porażka naszej drużyny.

Nie udało się szczypiornistom z Nowych Piekut przerwać serię porażek w I lidze. W czwratej kolejce przegrali na własnym parkiecie z drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP I Płock 25:26.

Do przerwy gospodarze z SPR SBR prowadzili 13:11, gdy dwa rzuty karne wykorzystał Jakub Bartosiak. Jeszcze w 54 minucie po rzucie Bartosiaka gospodarze wygrywali 23:22. Niestety od tego momentu stracili cztery bramki z rzędu i pomimo trafień Pawła Kowalczyka i Rafała Kostro nie zdołali doprowadzić do remisu przegrywając jedną bramką 25:26.

SPR SBR Nowe Piekuty - SMS ZPRP I Płock 25:26 (13:11)
SPR SBR Nowe Piekuty: Sebastian Roszkowski, Patryk Niesterowicz - Jakub Bartosiak 8, Wojciech Stec 5, Paweł Kowalczyk 4, Karol Pruszyński 3, Maciej Porzeziński 2, Łukasz Płoński 2, Rafał Broniek 1, Michał Łapiński, , Arkadiusz Gumieniak, Rafał Broniek, Kamil Nogal, Krystian Stawierej, Maciej Jaworski.