Zastal Zielona Góra - Żubry Białystok 58:63!

(mark)
Trener Żubrow Marek Kubiak
Trener Żubrow Marek Kubiak A. Zgiet
Koszykarze pierwszoligowych Żubrów Białystok pokonali na wyjeździe Zastal Zielona Góra 63:58.

Mecz rozstrzygnął się w czwartej kwarcie. Po trójce Tomka Kujawy na dwie minuty przed końcem spotkania Żubry wyszły na prowadzenie 59:58 i nie oddały go już do ostatniej syreny. Kolejne punky nasi koszykarze zdobyli oddając celne rzuty wolne po faulach gospodarzy, którzy w końcówce grali bardzo nieskutecznie.

Zastal Zielona Góra - Żubry Białystok 58:63 (19:19, 16:17, 13:14, 10:13)
Zastal: M. Chodkiewicz 12, Jarmakowicz 11, Flieger 10, Rajewicz 9, Kalinowski 5, Raczyński 5, Wojdyła 4, Busz 2, Kus, A. Chodkiewicz.
Żubry: Kujawa 14, Kulikowski 10, Szczepiński 8, Jankowiak 8, Brzozowski 7, Marculewicz 7, Zalewski 5, Bajer 2, Zabielski 2, Rapucha.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Współczesnej".