Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tadeusz Kruszewski zastąpi Wojciecha Mojkowskiego na stanowisku dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

OPRAC.:
Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski
Zmiana na stanowisku dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Zmiana na stanowisku dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. PODR Szepietowo
Z dniem 26 lutego Tadeusz Kruszewski, decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego, został powołany na stanowisko Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Nominację nowemu dyrektorowi wręczył wiceminister rolnictwa Stefan Krajewski. Tadeusz Kruszewski na stanowisku zastąpił Wojciecha Mojkowskiego, który pełnił funkcję dyrektora pięć lat.

Zmiana na stanowisku dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Nominację nowemu dyrektorowi wręczył wiceminister rolnictwa Stefan Krajewski.

Serdecznie gratuluję, życzę powodzenia, niech pana praca dobrze służy podlaskim rolnikom, Podlaskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, a jednocześnie niech to będzie Pana osobista satysfakcja – powiedział wiceminister rolnictwa.

Tadeusz Kruszewski jest doświadczonym doradcą rolniczym. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach, Wydział Rolniczy. Od lat pracuje w PODR Szepietowo.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zaufanie jakim obdarzył mnie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski i całe Ministerstwo Rolnictwa. Myślę że będę mógł się przysłużyć rozwojowi Ośrodka. Pracuję w tej firmie ponad 23 lata. Przeszedłem każdy szczebel kariery zawodowej. Zaczynałem jako specjalista terenowy, specjalista w centrali, główny specjalista, koordynator sekcji produkcji zwierzęcej, kierownik Działu Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa. Pełniłem różne funkcje społeczne, m.in. społecznego inspektora pracy. W tej firmie rozwijałem się i podnosiłem swoje kwalifikacje i umiejętności m.in. dzięki Wam, bo praca w takim zespole, to bardzo duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca na rzecz rozwoju podlaskiego rolnictwa, będzie nadal układała się bardzo dobrze – zwrócił się do współpracowników nowy dyrektor PODR w Szepietowie.

Tadeusz Kruszewski zastąpił Wojciecha Mojkowskiego

Tadeusz Kruszewski na stanowisku dyrektora zastąpił Wojciecha Mojkowskiego, który pełnił tę funkcję pięć lat. Wojciech Mojkowski został dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w 2019 roku. Wcześniej przez trzy kadencje pełnił funkcję Wójta Gminy Kobylin-Borzymy.

Zobacz też:PODR Szepietowo. Szkolenie „Agrotechnika w uprawie kukurydzy". Rolnicy poznali najnowsze rozwiązania w zakresie uprawy kukurydzy

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pomocnik rolnika przy zbiorach - zasady zatrudnienia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna