Piłka ręczna. Porażka SPR SBR Nowe Piekuty z SPR Pabiks Impact Pabianice

W tabeli SPR SBR Nowe Piekuty zajmuje 10. miejsce
W tabeli SPR SBR Nowe Piekuty zajmuje 10. miejsce facebook/SPR SBR Nowe Piekuty
Piłkarze ręczni SBR SPR Nowe Piekuty w dziewiątej kolejce pierwszej ligi grupy C przegrali w hali w Rudce z SPR Pabiks Impact Pabianice 26:37. Ich rywale są obecnie wiceliderami pierwszoligowych rozgrywek.

Po dwóch zwycięstwach drużyna SPR SBR Nowe Piekuty nie dała rady na własnym boisku drużynie z Pabianic. SPR Pabiks Impact prowadził od pierwszej do ostatniej minuty wygrywając z naszym zespołem 37:26.

SPR SBR Nowe Piekuty kroku dotrzymywały rywalom tylko na początku spotkania. W 12 minucie gospodarze przegrywali, po bramce Wojciecha Steca, 4:5. Z kolei w 18 minucie różnica wynosiła jeszcze tylko dwie bramki 8:10, gdy trafił Karol Pruszyński. Od tego momenty zespół z Pabianic tylko powiększał swoją przewagę.

Za tydzień (sobota, 2 grudnia) piłkarze ręczni SPR SBR Nowe Piekuty zagrają na wyjeździe z KS AZS UW Warszawa.

SPR SBR Bank Nowe Piekuty - SPR Pabiks Pabianice 26:37 (12:17)
SPR: Jakub Bartosiak 5, Karol Pruszyński 3, Łukasz Płoński 3, Paweł Kowalczyk 3, Rafał Kostro 3, Kamil Nogal 2, Krystian Stawierej 2, Wojciech Stec 2, Arkadiusz Gumieniak 2, Maciej Porzeziński (1), Patryk Niesterowicz, Michał Łapiński, Sebastian Roszkowski, Hubert Filipiuk, Rafał Broniek, Karol Roszkowski.