MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy (15.06.2024). Zobacz prasówkę z najważniejszymi wydarzeniami z wczoraj. Bądź na bieżąco

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 14.06. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gdzie są utrudnienia w ruchu w woj. warmińsko-mazurskim (15.06.2024)? Sprawdź, gdzie mogą wystąpić trudności”?

Prasówka 15.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Gdzie są utrudnienia w ruchu w woj. warmińsko-mazurskim (15.06.2024)? Sprawdź, gdzie mogą wystąpić trudności

Które drogi w województwie warmińsko-mazurskim 15.06.2024 nie są przejezdne? Roboty drogowe: droga 58, Ruciane - Pisz - Biała Piska - gr. woj (106. km na odc. 44,8 km) .

Nie przegap promocji!

📢 Kolekcjonerzy poszukują wyjątkowych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 15.06.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Śliczna Natalia Jankowska z Białegostoku została nową Miss Polski Podlasia 2024. Zobacz jej prywatne zdjęcia

W piątkowy wieczór tydzień temu (7.06) w Operze i Filharmonii Podlaskiej podczas Gali Miss Polski Podlasia 2024 jury za najpiękniejszą dziewczynę z regionu uznało Natalię Jankowską z Białegostoku. Śliczna 18-latka była wyraźnie zaskoczona cennym wyróżnieniem, koronę na jej nałożyła Julia Roszko - Miss Podlasia 2023.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 15.06: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Rolnik szuka żony. Michał i Adrianna z Podlasia żyją jak w bajce. 130 hektarowe gospodarstwo gwiazd 9. edycji robi wielkie wrażenie

Michał i Adrianna to bohaterowie dziewiątego sezonu programu "Rolnik szuka żony", emitowanego w TVP. Para mieszka w 130. hektarowym gospodarstwie, w którym hodowane są krowy mlecze oraz konie ciężkie, zimnokrwiste. Piękne tereny i malownicza okolica znajduje się w miejscowości Kalinówka-Basie na Podlasiu. Zobacz gdzie wspólne chwile spędzają gwiazdy rolniczego show.

📢 Europejskie Dni Archeologii w Muzeum Podlaskim w Białymstoku. Wyprawy na najciekawsze stanowiska archeologiczne w naszym regionie

Europejskie Dni Archeologii w Podlaskiem. W tym roku, w towarzystwie specjalistów będzie można odwiedzić: warownię z epoki żelaza w Kościukach, cmentarzysko z okresu nowożytnego w Halickich oraz osadę wydmową z epoki kamienia w Grądach-Woniecko. Dział Archeologii Muzeum Podlaskiego w Białymstoku na wycieczkę zaprasza 15 i 16 czerwca.

📢 Jeszcze dziś burmistrz Sokółki opuści areszt. Sąd Okręgowy wydał prawomocne postanowienie w sprawie Ewy K.

Ewa K., burmistrz Sokółki, podejrzana w sprawie korupcyjnej, będzie mogła opuścić areszt tymczasowy po wpłaceniu kaucji w wysokości 70 tysięcy złotych. W piątek Sąd Okręgowy w Białymstoku wydał prawomocne orzeczenie w tej sprawie. Z naszych informacji wynika, że Ewa K. jeszcze dziś będzie mogła wrócić do domu. Nie powróci jednak do pracy w Urzędzie Miejskim, bo sąd drugiej instancji podtrzymał decyzję pierwszej w zakresie zawieszenia Ewy K. w obowiązkach służbowych.

📢 Wybory na wójta gm. Korycin są nieważne - uznał sąd pierwszej instancji. To efekt protestu wyborczego. Może znów dojść do drugiej tury

W piątek (14.06) Sąd Okręgowy w Białymstoku orzekł o nieważności wyborów na wójta gm. Korycin i nakazał przeprowadzić ponownie drugą turę. W kwietniowej wygrał wieloletni włodarz Mirosław Lech, który zwyciężył jednym głosem nad kontrkandydatką Beatką Matyskiel. To ona złożyła protest wyborczy sygnalizując szereg nieprawidłowości. Część potwierdził sąd. Chodzi o błędy proceduralne. Wyrok nie jest prawomocny.

📢 Zabawne absurdy polskich dróg. Patrzcie na znaki! Ciekawe, kto to wymyślił

Na polskich drogach trzeba mieć mocne nerwy. Czasami znaki po prostu się wykluczają. Skręć w prawo, w lewo i jedź prosto jednocześnie. Przed wami graficzna powieść, która jest śmieszna i straszna jednocześnie. Z takimi anomaliami spotykać musi się kierowca i uczestnik ruchu drogowego w naszym kraju. Tutaj każdy znak prowadzi donikąd. W zbiorze zdjęć znajduje się jedno z województwa podlaskiego. Zgadniecie, o które chodzi?

📢 Rolnicy.Podlasie. Justyna i Łukasz Maciorowscy z Ciemnoszyj zdradzili ile płacą swoim pracownikom. Szukają też osób do pracy. Zobacz kwoty!

Znani i lubiani uczestnicy programu Rolnicy.Podlasie - Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj zdradzili, ile płacą swoim pracownikom. Szukają też rąk do pracy. Maciorowscy prowadzą duże i nowoczesne gospodarstwo, które cały czas rozwijają. Ile można zarobić pracując u Justyny i Łukasza? Zobaczcie szczegóły.

📢 Te łazienki są teraz najmodniejsze. Oto najciekawsze projekty od Krzysztofa Mirucia z HGTV

Krzysztof Miruć jako architekt już od lat pomaga widzom programu HGTV. W Weekendowych Metamorfozach i Zgłoś remont odmienia domy uczestników. Zebraliśmy projekty łazienek wykonane przez Krzysztofa Mirucia. Znajdziecie zarówno projekty małych łazienek w bloku, jak i prawdziwych salonów kąpielowych.

📢 20-lecie Akademii Łomżyńskiej. Uroczysty jubileusz i gala

Akademia Łomżyńska świętowała swoje 20-lecie. Uroczysta gala odbyła się 13 czerwca. Była okazja do wspomnień i życzeń. Wręczono także nagrody i wyróżnienia osobom związanym z uczelnią oraz profesorom za ich dorobek naukowy.

📢 Zarobki w Lasach Państwowych w 2024 roku. Najnowsze dane o zarobkach leśników po podwyżce

Średnia płaca w Lasach Państwowych wyniosiła 11 100 złotych brutto. Ale niebawem wzrośnie, bo planowane są solidne podwyżki. Jako pierwsi publikujemy nowe stawki wynagrodzeń dla wszystkich pracowników.

📢 OSP w Podlaskiem dostaną pieniądze na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych w 2024 roku

OSP z Podlaskiego dostaną dofinansowanie na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych w 2024 roku. Do strażaków ochotników z całego kraju trafią 292 nowe pojazdy. Do jednostek OSP trafi 55 ciężkich, 140 średnich i 83 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz 14 pojazdów innego rodzaju.

📢 Zapachowe wspomnienia PRL. Pamiętacie takie perfumy? Sentyment pozostał do dziś...

Zapachowe wspomnienia są trwalsze niż jakiekolwiek inne. Choć jesteś dziś kobietą, świetnie pamiętasz zapachy, które używała mama. Pierwsze własne doświadczenia z perfumami też zostają na zawsze zakodowane w pamięci. Zapach perfum jest przecież marzeniem, fantazją, naszą małą tajemnicą... Wybierzcie się z nami w sentymentalną podróż do zapachowych lat 90.

📢 Podlaska KAS przechwyciła kontrabandę. Przemyt rosyjskich 520 tys. paczek papierosów wartych blisko 8 mln zł. Zobacz wideo

Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa udaremniła przemyt 520 tys. paczek rosyjskich papierosów. Zgodnie z dokumentami ciężarówka z Litwy miała przewozić jajka. Szacunkowa wartość rynkowa przejętej kontrabandy to niemal 8 mln zł. Kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

📢 Pomysł na obiad. Przepisy na proste obiady z tego, co jest w domu. TOP 12 przepisów naszych Czytelników

Proste i łatwe obiady z tego, co jest w domu! W każdym domu znajdzie się mąka, kasza, ryż i mięso w zamrażalniku, a w lodówce jajka, kawałek kiełbasy lub boczku i ser żółty! A w spiżarni przecier pomidorowy, cebula i ziemniaki. Z tych kilku składników można wyczarować pyszne obiady dla całej rodziny. Kliknijcie w galerię i zobaczcie nasze propozycje!

📢 Strefa buforowa w Podlaskiem. Puszcza Białowieska czeka na turystów

Od czwartku (13.06) wąski pas powiatu hajnowskiego znajduje się w tzw. strefie buforowej, czyli strefie ograniczonego przebywania. Mieszkańcy przygranicznych miejscowości czują się bezpiecznie, ale jednocześnie obawiają się, że w tym roku nie przyjadą do nich turyści.

📢 Nic się nie stało? Polacy grają na mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Zobaczcie najlepsze MEMY na Euro 2024

Piłka nożna, mistrzostwa, Euro 2024, mecze, nasi - te słowa przez najbliższy miesiąc towarzyszyć będą nie tylko kibicom. Od 14 czerwca do 14 lipca potrwają mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Internauci już komentują rozgrywki i polską drużynę. Zobaczcie najlepsze memy i śmieszne obrazki na Euro 2024.

📢 Euro 2024. Gdzie oglądać mecze mistrzostw Europy. Podlaskie - oficjalne strefy kibica w Białymstoku i regionie

Od piątku, 14 czerwca wielkie piłkarskie święto. Rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024 w Niemczech. Piłkarskie emocje będą towarzyszyć kibicom przez cały miesiąc - zwłaszcza, gdy grać będzie polska reprezentacja. Mecze będzie można oglądać też w tzw. strefach kibica w kilku punktach w Białymstoku, a także w kilku miastach w Podlaskiem. Zobacz szczegóły.

📢 Koniec prac na przejeździe kolejowo-drogowym w Bielsku Podlaskim. Wróciła normalna organizacja ruchu

To koniec utrudnień na najważniejszym skrzyżowaniu w mieście. Zakończono prace na przejeździe kolejowo-drogowym w Bielsku Podlaskim – wróciła normalna organizacja ruchu.

📢 Dramatyczne sceny w Augustowie. Dziecko zaczęło się dusić. Matka zatrzymała auto na środku ulicy i błagała o pomoc. Obejrzyj wideo

Trzylatka zadławiła się lizakiem i zaczęła się dusić. Zrozpaczona matka zatrzymała samochód na środku ulicy w Augustowie. Z dzieckiem na rękach wołała o pomoc. Zareagował lokalny policjant po służbie, który uratował dziewczynkę.

📢 DK 64. Budowa nowego mostu na Narwi. Obowiązuje nowa organizacja ruchu. Objazd potrwa półtora roku

W rejonie przeprawy przez Narew obowiązuje nowa organizacja ruchu. To droga krajowa nr 64, trasa Białystok-Łomża. Kierowcy korzystają już z drogi objazdowej oraz mostu tymczasowego przez rzekę w rejonie Wizny. Stara przeprawa jest zamknięta i będzie rozebrana, a na jej miejscu powstanie nowy most.

📢 Białystok. Zarząd województwa podlaskiego podzielił się nadzorem. Najwięcej jednostek przypadło Wiesławie Burnos. Od szpitali po parki

Marszałkowie na nowo ustalili zakres nadzoru nad wojewódzkimi samorządowymi jednostkami organizacyjnymi oraz osobami prawnymi, dla których organem założycielskim jest Województwo Podlaskie. Najwięcej zadań przypadło wicemarszałkowi Wiesławie Burnos, najmniej Bogdanowi Dyjukowi. Zobacz, kto z marszałków nadzoruje szpitale, szkoły, teatry, ośrodki ruchu drogowego.

📢 W Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku były nieprawidłowości - wynika z kontroli. Minister kieruje sprawę do prokuratury

Chodzi o Fundację Ekologiczną Forum Młodzieży, wspieraną finansowo przez RDPL w Białymstoku, i w której zarządzie zasiadali jej pracownicy (leśniczy i nadleśniczy), a w radzie duchowny - kapelan Lasów Państwowych, zatrudniony niegdyś w regionalnej dyrekcji. Kontrola zlecona po zmianie władz miała wykazać nieprawidłowości w zakresie darowizn i obrotu nieruchomościami skarbu państwa. Ministerstwo klimatu chce, by sprawą zajęła się prokuratura.

📢 Transfery. Filip Wolski na celowniku Jagiellonii. To utalentowany 18-latek, chociaż już po przejściach

Filip Wolski może trafić w letnim okienku transferowym do Jagielloni Białystok. Jak informuje Maksymilian Dyśko z „Głosu Wielkopolskiego” działacze mistrza Polski czynią starania, by pozyskać 18-letniego zawodnika, występującego ostatnio w rezerwach Lecha Poznań. Byłby to ciekawy, ale i nieco kontrowersyjny transfer Żółto-Czerwonych.

📢 Cerkiew prawosławna świętuje Wniebowstąpienie Pańskie, jedno z 12 Wielkich Świąt. Wierni wypełnili sobór św.Mikołaja w Białymstoku.

Dzisiaj (13.06) wierni Cerkwi prawosławnej obchodzą święto Wniebowstąpienia Pańskiego, które jest świętem ruchomym, obchodzone jest w czterdziesty dzień po Zmartwychwstaniu Chrystusa, zawsze w czwartek. W białostockim soborze św.Mikołaja uroczystościom przewodniczył arcybiskup białostocko-gdański Jakub.

📢 Trudna sytuacja w podlaskich szpitalach. Duża część nie dostała jeszcze pieniędzy z NFZ za tegoroczne nadwykonania

Część podlaskich szpitali nadal nie otrzymała z NFZ pieniędzy za tegoroczne nadwykonania. W niektórych przypadkach chodzi o kwoty kilku milionów złotych. Dyrektorzy przyznają, że przez opóźnienia może zabraknąć pieniędzy na bieżące wydatki, a w skrajnym przypadku nawet wypłaty. - Wnioski rozpatrzymy, gdy pojawią się dodatkowe możliwości w planie finansowym na 2024 r. - odpowiada podlaski NFZ.

📢 Granica polsko-białoruska. Kolejne próby przedostania się do Polski migrantów. W stronę polskich patroli poleciały kamienie

Wczoraj (12 czerwca) na polsko-białoruskiej granicy znów było niespokojnie. Doszło do wielu prób siłowego przedostania się na terytorium Polski. Służby musiały chronić się m.in. przed kamieniami. Uszkodzony został m.in. radiowóz policyjny - mercedes sprinter.

📢 Tak mieszka Maciej Dowbor w słonecznej Hiszpanii. Wyjątkowa posiadłość z palmami zachwyca. Piękny dom Macieja Dowbora w kurorcie dla bogaczy

Nadmorska posiadłość Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora zapiera dech w piersiach. Celebryci postanowili zmienić swoje życie i kupili dom w popularnym hiszpańskim kurorcie. Znane małżeństwo może pochwalić się gustownie urządzonymi i przestronnymi wnętrzami. Zaglądamy do wyjątkowej willi celebrytów. Zobacz, jaki niezwykły widok roztacza się z przestronnego tarasu domu i w jakim stylu urządzili pomieszczenia.

📢 Regionalny Puchar Polski: Wigry Suwałki - Olimpia Zambrów 3:2 po dogrywce. To był mecz godny finału (zdjęcia)

Emocjonujące widowisko obejrzeli kibice w Suwałkach w finale Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Po zakończonym dogrywką widowisku Wigry wygrały 3:2 z Olimpią Zambrów. W nagrodę Biało-Niebiescy dostali 40 tys. złotych i będą reprezentować nasz region na szczeblu centralnym, którego pierwsza runda zostanie przeprowadzona 25 września.

📢 Agresywny kibic zatrzymany za groźby nożem podczas meczu piłkarskiego i szczucie policjantów psem. 28-latek trafił do aresztu

Na trzy miesiące trafi do aresztu 28-letni bielszczanin. Tak zdecydował w środę (12.06) sąd. Mężczyzna jest podejrzany o czynną napaść i znieważenie policjantów oraz groźby karalne. Chodzi o zdarzenie podczas dziecięcego turnieju w piłce nożnej rozegranego w Bielsku Podlaskim. Mundurowi zatrzymali też dwóch znajomych 28-latka. Jeden - jak się okazało - był poszukiwany, a drugi miał przy sobie amfetaminę.

📢 Granica polsko-białoruska. Od 13 czerwca 60 kilometrowa strefa buforowa w Podlaskiem

Granica polsko-białoruska. Od czwartku 13 czerwca będzie obowiązywać strefa buforowa. Strefa obejmie zakazem przebywania długość granicy na odcinku 60,67 km, położonym w zasięgu terytorialnym placówek Straży Granicznej w Narewce, Białowieży, Dubiczach Cerkiewnych oraz Czeremsze w Podlaskiem.

📢 „Bez Ciebie nie ma nas”. Gorący nowy przebój i teledysk Zenka Martyniuka. Król disco polo zmienił oblicze

Zenon Martyniuk ma dla swoich fanów nową letnią piosenkę „Bez Ciebie nie ma nas”. To będzie przebój i wakacyjny hit - nie mają wątpliwości wielbiciele piosenkarza. Nowy gorący utwór Zenka i zespołu Akcent łączy nuty disco polo z rytmami latino. A w nowym teledysku Zenek Martyniuk zaprezentował się z nieco zmienionym obliczem. Jak wam się podoba?

📢 List wojewody w sprawie wskazania miejsc dla cudzoziemców. Samorządowcy pełni obaw

Wojewoda podlaski poprosił samorządowców o wskazanie miejsc bądź obiektów, które mogłyby być wykorzystane przy masowym napływie cudzoziemców, ale nie Ukraińców. Pismo wywołało niepokój. Czy to przygotowania do rozlokowania migrantów? - zastanawiają się samorządowcy. Część z nich nie kryje, że takich miejsc na swoim terenie nie ma.

📢 Tak powstaje obwodnica Bielska Podlaskiego. Nowe zdjęcia z terenu budowy. Zobacz też film

Z tygodnia na tydzień zmienia się teren budowy obwodnicy Bielska Podlaskiego. Dziś prezentujemy najnowsze zdjęcia, które zostały zrobione na początku czerwca 2024. Wykonawca na bieżąco dokumentuje postępy prac budowanej obwodnicy, która połączy obecną DK 66 z powstającą DK 19. Zobaczcie też filmik z placu budowy.

📢 Raport UEFA dotyczący gry Jagiellonii w eliminacjach Ligi Mistrzów. Stadion bez zastrzeżeń. Niuanse do poprawy

W poniedziałek, 3 czerwca Stadion Miejski w Białymstoku wizytowali inspektorzy UEFA. Ich obecność związana była z występami Jagiellonii Białystok w eliminacjach Ligi Mistrzów. Do klubu dotarły wreszcie wnioski europejskiej centrali.

📢 Rolnicy. Podlasie. Monika i Tomek z Pokaniewa na Podlaskim Święcie Sera. Mówili o unikatowym produkcie

Monika i Tomek z Pokaniewa, bohaterzy serialu Rolnicy. Podlasie, od niedawana zajmują się produkcją sera. Popularni rolnicy odwiedzili Podlaskie Święto Sera, gdzie zdobywali wiedzę na temat produktów, a także opowiedzieli o unikatowym mleku z ich gospodarstwa. Zobaczcie co robili Monika i Tomek w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie

📢 Kolejne próby przedostania się migrantów przez granicę z Białorusią. Policja wspiera pograniczników w odpieraniu ataków

Podlaska policja zamieściła zdjęcia z aktualnych działań na granicy polsko-białoruskiej. Każdego dnia setki migrantów szturmują barierę, chcąc przedostać się na terytorium Polski. Minionej doby Straż Graniczna zanotowała blisko 120 takich prób.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 12.06.2024

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Magda Narożna pokazuje swój ogród. Jest staw, uprawy a nawet... zwierzęta hodowlane

Własny ogród to wielki skarb. To idealne miejsce do wypoczynku, a przy podrobinie pracy źródło świeżych warzyw i wiejskich jajek. Wie o tym doskonale Magda Narożna, która choć w ogrodzie ma spory staw, wygospodarowała w nim miejsce na szklarnię i kurnik.

📢 Wielkie strzelanie podlaskich geodetów w Łozowie! Na strzelnicy pod Dąbrową Białostocką walczyli o puchar starosty sokólskiego

Już po raz dwudziesty czwarty geodeci z województwa podlaskiego mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, biorąc udział w zawodach strzeleckich z pistoletu centralnego zapłonu. Zawody o Puchar Starosty Sokólskiego oraz drużynowe o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Stowarzyszenia odbyły się 7 czerwca na strzelnicy w Łozowie.

📢 Zaginęła Amelia Rutkowska. Gdzie jest 16-latka?

Policjanci z Dąbrowy Białostockiej poszukują Amelii Rutkowskiej - lat 16. Nastolatka wyszła z domu w Nowym Dworze wczoraj (10 czerwca) około godziny 9.00 i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

📢 Przepiękny dom Krzysztofa Mirucia zachwyca. Tak mieszka w lesie znany architekt. Krzysztof Miruć mieszka w domu Jerzego Połomskiego

Dom Krzysztofa Mirucia jest wyjątkowy, jak przystało na specjalistę od aranżacji wnętrz. Zaglądamy do zacisza ulubionego projektanta wielu Polaków. Tak mieszka Krzysztof Miruć w przepięknej okolicy za miastem. Zobacz, jaki znany artysta był poprzednim właścicielem domu Krzysztofa Mirucia.

📢 Dni Sokółki 2024. Przez trzy dni mieszkańcy bawili się na różnych imprezach. Zobacz, co się działo

Trwały od piątku 7 czerwca do niedzieli 9 czerwca. Na Dniach Sokółki 2024 roku bawiły się setki osób. Do wspólnego świętowania zaprosili burmistrz Sokółki, Sokólski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce. Każdy mógł znaleźć coś miłego - od sportowych począwszy, na koncertach i festynie parafialnym kończąc.

📢 Podlaskie w czasach PRL. Nie do poznania! Główne miasta regionu na archiwalnych zdjęciach

Dawno, dawno temu nasz region składał się z trzech województw: białostockiego, suwalskiego i łomżyńskiego. Zmieniło się to po reformie administracyjnej w 1999 roku, kiedy to większość powiatów z województw łomżyńskiego i suwalskiego włączono do nowo powstałego województwa podlaskiego.

📢 Dziś Międzynarodowy Dzień Elektryka 2024. Zobacz największe wpadki fachowców!

Takich fachowców lepiej nie zatrudniać. Zamiast naprawić to jeszcze więcej napsują. Elektrycy wysokich napięć i niskich lotów. Przed wami zbiór najśmieszniejszych zdjęć polskiego internetu. Efekt prac tych fachowców rozbawi do łez, bo takich fikołków ze strony monterów instalacji elektrycznych jeszcze nie widziałeś.

📢 Zarobki policjantów bez tajemnic. Ile dostaje kierownik, a ile detektyw?

W policji wciąż czekają wolne etaty. Zobacz, ile można zarobić na poszczególnych stanowiskach. Nie jest to praca dla każdego, należy spełnić szereg warunków. Czy warto założyć mundur w 2024 roku? Zebraliśmy wszystkie informacje w jednym miejscu. Warto pamiętać, że wynagrodzenie policjanta składa się często z kilku składników. Są m. in dodatki stażowe i funkcyjne.

📢 Skit w Odrynkach wśród 16 Cudów Polski 2024. Prawosławna pustelnia na Podlasiu doceniona przez National Geographic. Zobacz cudowne zdjęcia

Czytelnicy National Geographic Traveler wybrali 16 Cudów Polski 2024 roku! Po jednym w każdym województwie. W naszym regionie zwyciężył Skit w Odrynkach. Prawosławna pustelnia została doceniona spośród 48 miejsc, jakie były w tym roku nominowane.

📢 Jak mieszka Szymon Hołownia? Tak się urządził z żoną i córkami marszałek Sejmu. Zobacz imponujący dom Szymona Hołowni – galeria zdjęć

Szymon Hołownia mieszka z dala od miejskiego zgiełku. Nowoczesny dom polityka położony jest w niewielkiej odległości od Warszawy. Tu marszałek sejmu stworzył komfortową przestrzeń do rodzinnego życia. Zobacz, jak się urządził lider Trzeciej Drogi i prowadzący „Mam talent”. Zaglądamy do prywatnego domu Szymona Hołowni, gdzie mieszka z żoną i córkami.

📢 Podlaskie Święto Sera. W Wasilkowie zaprezentowali się serowarzy farmerscy i zagrodowi. Nie tylko z Polski. Skansen odwiedziły tłumy

Wielki twarogowy targ, degustacje, pokazy gotowania. Na Podlaskim Święcie Sera swoje wyroby serwowali serowarzy z całego kraju. Po raz pierwszy zaprezentowali się w naszym regionie w ramach inicjatywy ogólnopolskiego Stowarzyszenia Serowarów Farmerskich i Zagrodowych, które tego typu imprezy od kilku lat organizuje w innych województwach.

📢 Święto Bielskiej Ikony Matki Bożej. Tłumy wiernych przeszły ulicami miasta z cudowną ikoną. Zobacz zdjęcia

Po raz dziewiąty ulicami Bielska Podlaskiego przeszła uroczysta procesja z Bielską Ikoną Bogurodzicy. Wydarzenie tradycyjnie zgromadziło wielu wiernych. Uroczystościom przewodniczył metropolita Sawa w asyście kilku biskupów i licznie zgormadzonego duchowieństwa. Tradycja czerwcowej procesji już na stałe wpisała się do kalendarza cerkiewnego i miejskiego.

📢 500 największych firm w Polsce. W zestawieniu jest kilkanaście przedsiębiorstw z naszego regionu, dwa w pierwszej setce. Zobacz listę!

Dziennik "Rzeczpospolita" tradycyjnie opublikował zestawienie największych przedsiębiorstw w naszym kraju. Przychody firmy są kryterium, które je klasyfikuje. W tegorocznym zestawieniu znalazło się 11. podmiotów z województwa podlaskiego. Sprawdź jak wygląda pierwsza "100" i na których lokatach znajdują się firmy z naszego regionu

📢 Rolnicy. Podlasie. Na gospodarstwie Gienka i Andrzeja próba generalna opryskiwacza. Czy Andrzej zdał egzamin? Sprawdź!

Na wsi nie ma wakacji. Przeciwnie. Okres wiosenno-letni pochłania jeszcze więcej pracy, o czym codziennie przekonują się popularni rolnicy z Plutycz. Na gospodarstwie Gienka i Andrzeja pojawił się ostatnio nowy sprzęt - opryskiwacz. Jak wypadły pierwsze próby wykorzystania maszyny i poradził sobie z nim Andrzej? Zobaczcie sami!

📢 Dwóch piłkarzy Jagiellonii Białystok wzięło ślub jednego dnia! Michal Sacek i Paweł Olszewski mają piękne żony. Zobacz zdjęcia

Wczoraj (7.06) dwóch prawych obrońców, grających w Jagiellonii Białystok powiedziało sakramentalne "tak" i tym samym piłkarze weszli w związek małżeński. Michal Sacek poślubił Nikę Margetinovą, a Paweł Olszewski, pochodzącą z Augustowa, Ulę Wiszniewską. Obie panie wyróżniają się wyjątkową urodą. Czy to oznacza rywalizację nie tylko na boisku?

📢 42. Dni Bielska Podlaskiego - dzikie tłumy na koncertach w centrum miasta. Lanberry rozbujała publiczność. Zobacz zdjęcia!

W niedzielę (02.06) wieczorem w Bielsku Podlaskim wystąpiła popularna wokalistka Lanberry, która zaprezentowała swoją twórczość licznie zebranej publiczności. Był to punkt kulminacyjny 42. edycji Dni Bielska Podlaskiego. Zobacz kto zjawił się na koncertach

📢 45.Ogólnopolska Paschalna Pielgrzymka Młodzieży Prawosławnej na Św. Górze Grabarce. Setki młodych spotkały się w sercu Polskiego Prawosławia

W dniach 30 maja – 2 czerwca 2024 roku w Monasterze św. św. Marty i Marii na Świętej Górze Grabarce odbyła się jubileuszowa, 45. Ogólnopolska Paschalna Pielgrzymka Młodzieży Prawosławnej. W wydarzeniu wzięły udział setki młodych ludzi z kraju i ze świata oraz liczne duchowieństwo z metropolitą Sawą na czele.

📢 Oni rządzą Cerkwią Prawosławną w Polsce! Zdecydowana większość hierarchów pochodzi z Podlasia. Sprawdź, gdzie się urodzili i jak wygladają

Cerkiew Prawosławna w Polsce jest autokefaliczna czyli samorządna i niezależna. Podobnie jak w kościele katolickim również w prawosławiu wśród duchowieństwa funkcjonują pewne struktury. Przyjrzeliśmy się hierarchom prawosławnym, którzy działają w naszym kraju. Zdecydowana większość ma bardzo wiele wspólnego z naszym regionem.

📢 MISTRZOWIE SMAKU 2024 Zgłoś kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie gastronomicznym!

Który kucharz gotuje najsmaczniej? Który kelner najsympatyczniej obsługuje klientów? Który barman robi najlepsze drinki? Kto piecze najlepsze ciasta? Gdzie można zjeść najlepsze lody, gdzie warto wybrać się na obiad czy kolację, a gdzie na kawę lub ciasto? Po raz kolejny głosami klientów zostaną przyznane nagrody w plebiscycie Mistrzowie Smaku. NOWOŚĆ! W wielkim finale czekają główne nagrody finansowe w wysokości 20 000 złotych!

📢 Kobieta zmienną jest! Szokujące metamorfozy pań w różnym wieku. Wystarczy odrobina cierpliwości

Dobry makijaż potrafi zdziałać po prostu cuda. Spektakularną metamorfozę można sobie zafundować w każdym wieku. Doskonale to widać na tych zdjęciach, efekty po użyciu podkładu, pudru i szminki mogą niejednego zdziwić! To naprawdę spektakularne metamorfozy. Jeśli nie wierzysz, to zobacz w naszej galerii, jak makijaż potrafi wydobyć piękno i odjąć lat!

📢 Taki ogród ma Zenek Martyniuk. Jest palenisko, oczko wodne i piękny taras. Zobacz zdjęcia

Jak odpoczywać to tylko w zieleni! Zenon Martyniuk od lat mieszka w Grabówce pod Białymstokiem. Ma tam piękny dom a przy nim niewielki, choć gustowny ogród. To właśnie tutaj może odpocząć i odprężyć się po trudach koncertowania. Zobaczcie, jak wygląda jego oaza zieleni.

📢 Piękne dziewczyny z teledysków disco polo. Wiele pochodzi z Podlasia! Zobacz zdjęcia

Województwo podlaskie słynie z pięknych dziewczyn. Trudno się więc dziwić, że sporo z nich występuje w teledyskach gwiazd muzyki tanecznej. To często wstęp do wielkiej kariery dla dziewczyn z modelingu i konkursów piękności. Czym byłby klip muzyki tanecznej pozbawiony wdzięków pięknych kobiet? Zebraliśmy w naszym zestawieniu najbardziej znane piękności z teledysków disco polo. Wśród nich oczywiście nie brakuje Podlasianek.

📢 Modne fryzury dla dojrzałych kobiet. Te cięcia odświeżą wygląd i sprawdzą się dla pań po 50 i 60+. Zobacz najlepsze uczesania na lato 2024

Fryzury dla dojrzałych kobiet nie muszą być wcale tradycyjne i nudne. Wręcz przeciwnie, skrywają w sobie ogromny potencjał. Odpowiednio dobrana fryzura może być nie tylko interesująca, ale także inspirująca! Jeżeli uważasz, że kobieta po 50-tce ma ograniczone możliwości, aby prezentować się atrakcyjnie, to jesteś w błędzie. Fryzury dla dojrzałych pań mogą nawet odmładzać, a na rynku dostępnych jest wiele stylizacji, które to potwierdzają. Przedstawiamy modne cięcia, stworzone specjalnie dla kobiet dojrzałych. Dobrze dobrane fryzury pozwalają poczuć się młodziej, niwelując efekt upływającego czasu. Co więcej, nie trzeba sięgać po wyrafinowane środki, aby to osiągnąć. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą, warto sprawdzić aktualne trendy dotyczące fryzur damskich dla grupy wiekowej 50+ i 60+.

📢 Opuszczone miejsca w województwie podlaskim. Stare dwory, wielkie fabryki i zapomniany szpital. Tu można najeść się strachu!

Każdy opuszczony budynek opowiada inną historię i każdą z nich warto poznać. W województwie podlaskim nie brakuje klimatycznych miejsc. Jedni uwielbiają stare chaty, inni tajemnicze miejsca mocy a niektórzy cenią podlaskie bagna, które skrywają niejedną tajemnicę.

📢 Gm. Łomża. Kurpiowska Majówka u Stacha. Inscenizacje i atrakcje w Lesie Jednaczewskim. Zobacz zdjęcia

Kurpiowska Majówki u Stacha 2024 w 161. rocznicę powstania styczniowego w niedzielę (12.05) w Lesie Jednaczewskim zgromadziła tłumy mieszkańców gminy Łomża, miasta i regionu. Były historyczne inscenizacje, turnieje, występy zespołów i kapel kurpiowskich, atrakcje dla dzieci oraz swojskie jadło. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Janusze tuningu znów dają znać o sobie! Zobacz najgorsze modyfikacje samochodów polskiego internetu!

W tym przypadku to nawet nie jest wiejski tuning. Motoryzacyjne dziwolągi, które odznaczają się wysoką kreatywnością właścicieli. Szkoda, że na dobrych zamiarach się skończyło. Zobacz najgorsze modyfikacje samochodów polskiego internetu, a nie pożałujesz. Prawdziwe hity internetu!

📢 Rolnicy. Podlasie. Oto bohaterki serialu w innej odsłonie. Poza telewizją także zaskakują swoich fanów

Niewątpliwie siłą serialu Rolnicy. Podlasie są występujące w nim kobiety. Patrząc na komentarze w internecie można wnioskować, że fani produkcji telewizji Focus TV bardzo polubili te bohaterki. Ale widzów także interesuje życie poza serialowe kobiet. W tym artykule postaramy się je przybliżyć kobiety z serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Faszyn from Raszyn, czyli moda wprost z polskich ulic. Wyszlibyście tak na ulice? Oni nie mieli z tym problemu

Poznajcie kreatorów mody z polskich ulic. To wydarzyło się naprawdę. Tak ubrani ludzie rzeczywiście przechadzali się po naszych ulicach. Niewiarygodne!

📢 Osobowość Roku 2023 - trwa głosowanie. Zobacz, kto został nominowany do prestiżowych tytułów

Wielki plebiscyt rozpoczęty! Głosami naszych Czytelników zostaną przyznane prestiżowe tytuły Osobowość Roku w pięciu kategoriach. Kandydatów do nagród nominowało Kolegium Redakcyjne. Plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie, a laureaci zostaną uwiecznieni na kartach książki.

📢 Otwarcie pieszo-rowerowego przejścia podziemnego pod torami PKP. Tunel łączący PKS i PKP w Białymstoku kosztował ponad 50 mln zł

Mieszkańcy Białegostoku, osoby z regionu i turyści przyjeżdżający do stolicy Podlasia już mogą korzystać z tunelu łączącego PKP i PKS w Białymstoku. Tunel zastąpił kładkę nad torami. Budowa pieszo-rowerowego przejścia podziemnego pod torami PKP kosztowała ponad 50 mln zł.

📢 Zaginieni z województwa podlaskiego. Tych osób poszukuje policja. Zobacz zdjęcia i rysopisy, dane z 18.04.2024

W całej Polsce co roku ginie kilkanaście tysięcy osób. Wśród nich - także z województwa podlaskiego. Zaginieni są poszukiwani przez bliskich, policję czy Fundację ITAKA. Prezentujemy aktualną z 18.04.2024 listę osób zaginionych z Podlaskiego poszukiwanych przez KWP Białystok.

📢 Domy Zenka Martyniuka. Wyrósł na wsi, potem zamienił blok na posiadłość pod Białymstokiem

Zenek przez lata żył w białostockim bloku i nie narzekał. W końcu postanowili jednak z żoną znaleźć coś większego i przeprowadzili się do podbiałostockiej Grabówki. Dwa najważniejsze domy jego życia to ten rodzinny i ten w którym aktualnie mieszka. Zobaczcie piękny, tradycyjny dom w którym spędził dzieciństwo Zenek Martyniuk. Sprawdźcie też jaką nieruchomość kupił kilkanaście lat temu.

📢 Magda Narożna pokazuje swoją kuchnię, salon i kominek. Ma naprawdę piękny dom w lesie. Wokalistka "Pięknych i Młodych" prywatnie

Kariera Magdy Narożnej nie zwalnia. Niedawno przeszła sporą metamorfozę i teraz jeszcze bardziej zachwyca urodą. Wokalista "Pięknych i Młodych" mieszka w niewielkiej wsi w okolicach Nowogrodu (woj. podlaskie). Ma duży dom i niewielki staw. Chętnie pokazuje swoją posiadłość na swoim koncie na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda disco polo.

📢 Przysięga nowych żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej w Białymstoku. Rodziny są z nich bardzo dumne. Zobacz zdjęcia

Przysięga wojskowa Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej to wyjątkowe wydarzenie dla 91 nowych żołnierzy i dla ich rodzin. Bliscy towarzyszyli elewom podczas uroczystości przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. Zobacz zdjęcia ze spotkania żołnierzy z rodzinami.

📢 Grajewo. Nowy blok komunalny już gotowy. Lokatorzy wprowadzą się za kilka tygodni. Zobacz jak wygląda w środku

Trzy kondygnacje, 24 mieszkania (w tym dwa przeznaczone dla osób niepełnosprawnych) - do nowego bloku komunalnego przy ul. Targowej będą mogli wprowadzać się pierwsi lokatorzy już za kilka tygodni. Wczoraj, 24 kwietnia, odbył się końcowy odbiór techniczny. Teraz ruszyły procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

📢 Najlepsze prezenterki pogody w Polsce. Ładne, eleganckie i wiarygodne. Wśród najpopularniejszych pogodynek są Podlasianki. Sprawdź!

Pogodynki czyli prezenterki prognozy pogody są z reguły pięknymi, eleganckimi kobietami, są godne zaufania i wzbudzają sympatię. Na pierwszy rzut oka zapowiadanie pogody to bardzo proste zadania. Prawda jest jednak inna, to trudna i wymagająca praca. Wbrew pozorom uroda nie jest czynnikiem decydującym chociaż wygląd najpopularniejszych pogodynek w Polsce może temu przeczyć.

📢 MISTRZOWIE URODY. Głosowanie na najlepszych w branży rozpoczęte! Oddaj głos na swojego faworyta lub zgłoś kandydata do nagrody

Nowa edycja wielkiego plebiscytu branży Beauty i Zdrowie & Fitness rozpoczęta! Zapraszamy do zgłaszania fryzjerów, kosmetyczek, stylistek paznokci oraz innych specjalistów od urody. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe, które zostaną wręczone podczas wielkiej gali Mistrzów Urody. Już po raz kolejny Ekspertem Plebiscytu Mistrzowie Urody jest Michał Łenczyński, założyciel organizacji Beauty Razem, lider i autorytet w branży beauty w Polsce.

📢 Domy gwiazd disco polo z woj. podlaskiego. Tak mieszkają Zenek Martyniuk, Radek Liszewski i Magda Narożna. Te posiadłości robią wrażenie

Województwo podlaskie to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Łatwo tu o kontakt z przyrodą i nietrudno znaleźć działki z dala od szosy, które gwarantują prywatność. Nic dziwnego, że właśnie tutaj swoje domy wbudowały największe gwiazdy disco polo. Wybraliśmy dla was trzy nieruchomości, które robią największe wrażenie. Zobaczcie jak mieszka Zenek Martyniuk z zespołu Akcent, Radek Liszewski z zespołu Weekend i Magda Narożna z zespołu „Piękni i Młodzi”. Te wnętrza i ogrody trzeba zobaczyć!

📢 Królowe życia. Gwiazda programu TTV, Anna Renusz, pochodzi z Podlasia. Zobacz jej najnowsze prywatne zdjęcia i poznaj jej partnera - Tarzana

Anna Ranusz to jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Bohaterka serii emitowanej swego czasu na kanale TTV jest jednocześnie bardzo lubiana przez widzów. Nie każdy wie, że pani Ania pochodzi z Podlasia, dzieciństwo spędziła w Szepietowie, a jej były mąż grał w latach 2008-2010 w Jagiellonii Białystok. Od pięciu lat pani Ania spotyka się z ...Tarzanem.

📢 Tak wyglądają dziś kultowe miejsca z filmu "U Pana Boga za piecem". Poznaj szlak turystyczny legendarnej komedii

Film "U Pana Boga za piecem" wpisał się złotymi głoskami w historii polskiej kinematografii. Film z 1998 roku zna prawie każdy, choć nie każdy wie, że sceny do legendarnej komedii kręcone były w Sokółce, Tykocinie, Supraślu, Białymstoku, Janowie, Królowym Moście i starej szosie z Białegostoku do Bobrownik. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na dzień dzisiejszy wyglądają kultowe miejsca filmu w reżyserii Jacka Bromskiego.

📢 Rolnicy. Podlasie. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj jako nauczyciele: To takie budujące, że mamy takie szkoły

Popularność serialu Rolnicy. Podlasie nie słabnie. Doszło do tego, że bohaterowie produkcji Focus TV, zostali wykładowcami w szkole średniej. Zobaczcie jak Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj z Rolnicy. Podlasie dali wykład w szkole rolniczej.

📢 Suwałki na archiwalnych, powojennych zdjęciach legendarnego fotografa Tadeusza Smagacza. Zobacz wyjątkowe fotografie

Prezentujemy Państwu archiwalne zdjęcia Tadeusza Smagacza, kultowego suwalskiego fotografa, który przez dekady dokumentował przemiany zachodzące w mieście. Fotografie pochodzą z Archiwum Państwowego w Suwałkach.

📢 Tak wyglądał Zenek Martyniuk w młodości. Oto archiwalne fotografie z prywatnego albumu artysty

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądał Zenek Martyniuk w młodości? W jaki sposób rozpoczynały się jego muzyczne początki oraz co wpłynęło na tak wielką popularność? Niekwestionowana gwiazda muzyki disco polo zaprezentowała archiwalne zdjęcia z prywatnego albumu, co daje nam fantastyczną okazję do tego, by jeszcze lepiej poznać przeszłość jednego z najbardziej popularnych muzyków disco polo w Polsce.

📢 Monika Wądołowska odeszła z Kanału Sportowego. Sprawdź co słychać u białostockiej dziennikarki. Zobacz jej prywatne zdjęcia!

Monika Wądołowska, czyli sportowa dziennikarka pochodząca z Białegostoku nie pracuje w Kanale Sportowym! 28-latka pożegnała się już z widzami i współpracownikami. Co czeka panią Monikę? Co u niej obecnie słychać? Sprawdź i zobacz jej najnowsze prywatne zdjęcia!

📢 Rolnik szuka żony. Cicha, malownicza, niewielka wieś na Podlasiu. Tak mieszkają Klaudia i Walentyn z dziewiątej edycji programu

Dom na podlaskiej wsi - to marzenie wielu osób w Polsce. Wielu chciałoby mieszkać w spokojnej, malowniczej i wciąż jeszcze z czystym powietrzem okolicy. W takiej właśnie scenerii mieszkają Klaudia i Walentyn, którzy poznali się w programie Rolnik szuka żony 9.

📢 Kto rządzi w Cerkwi Prawosławnej? Część 5. Dekanat bielski - arcybiskup Grzegorz, proboszczowie, struktura i cerkwie

Bielsk Podlaski jest bardzo ważnym punktem na mapie polskiego prawosławia, już od wczesnego średniowiecza w mieście prężnie rozwijało się życie religijne. Obecnie w niespełna 30-tysięcznym Bielsku istnieje 5 parafii prawosławnych, miasto jest również siedzibą wikariusza diecezji warszawsko-bielskiej. Miasto i okoliczne miejscowości tworzą dekanat bielski.

📢 Rolnicy. Podlasie. Nowe oblicze Justyny z Ciemnoszyj. Rolniczka pokazała zachwycające zdjęcia

Już od jakiegoś czasu fani serialu Rolnicy. Podlasie mogą oglądać przemianę Justyny Maciorowskiej z Ciemnoszyj. Rolniczka w mediach społecznościowych znowu zaprezentowała nowe zdjęcia. Zobaczcie jak tym razem zaskoczyła widzów bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Rolnicy. Podlasie. Rolniczka z serialu zaskakuje fanów. Znowu pokazała zmiany w wyglądzie

Kilka tygodni temu Justyna Maciorowska, jedna z bohaterek popularnego serialu Rolnicy. Podlasie, w mediach społecznościowych pochwaliła się swoją przemianą. Niedawno na swoim profilu opublikowała kolejne zdjęcie na którym wygląda rewelacyjnie. Przedstawiamy jak zmieniła się gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Święto wsi Zubry. Poświęcenie nowej kapliczki i inne atrakcje. Duże wydarzenie w przygranicznej miejscowości. Zobacz zdjęcia!

Mieszkańcy i sympatycy wsi Zubry już po raz 17. spotkali się aby wspólnie świętować. Jak co roku w przygranicznej miejscowości zjawiają się tłumy ludzi związanych z tym wyjątkowym miejscem. W tym roku spotkaniu towarzyszyło specjalne wydarzenie - poświęcenie nowej kapliczki, którego dokonał biskup supraski Andrzej.

📢 Odnowione targowisko miejskie w Mońkach oficjalnie otwarte. Inwestycja kosztowała blisko 2,5 mln zł

W niedzielę (21.05) w Mońkach odbył się I Przegląd Zespołów Ludowych ,,Biesiada Na Targowisku" oraz pierwsze w historii Targi Ogrodnicze. To wydarzenia towarzyszące oficjalnemu otwarciu targowiska miejskiego przy ul. Kolejowej.

📢 Rolnik szuka żony. Zakochani Adrianna i Michał w zjawiskowej sesji przed ślubem

Ślub Adrianny i Michała, którzy poznali się w dziewiątej edycji programu Rolnik szuka żony, coraz bliżej. Zakochani wzięli udział w narzeczeńskiej sesji zdjęciowej. Romantyczne zdjęcia pokazują jak mocno zakochani są Ada i Michał. Fani już nie mogą się doczekać ślubu i wesela bohaterów Rolnik szuka żony 9.

📢 Jak kupić karabin, pistolet lub sprzęt artyleryjski? Wojsko sprzedaje broń wycofaną z użytkowania przez Siły Zbrojne RP. Co można kupić?

Jak kupić karabin, pistolet lub sprzęt artyleryjski? Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje broń, która została wycofana z użytkowania przez Siły Zbrojne RP, policję oraz Straż Graniczną. Jakie wymagania trzeba spełnić, aby stać się posiadaczem wojskowego sprzętu od AMW?

📢 Patriotyczne tatuaże na topie. Tak młodzi Polacy wyrażają swoją miłość do ojczyzny

Nie tylko odśpiewanie hymnu czy wywieszona flaga państwowa świadczą o patriotyzmie. Coraz większą popularność zdobywają patriotyczne tatuaże. Narodowe symbole czy sceny z historycznych wydarzeń najczęściej tatuują na swoich ciałach młodzi ludzie. Jak wyglądają? Zapraszamy do naszej galerii.

📢 "Nasz nowy dom" ponownie w Podlaskiem! Katarzyna Dowbor z zespołem pomogą się urządzić rodzinie pogorzelców z Antonina 23.01.2021

W lipcu samotna matka z dwójką dzieci straciła swój wymarzony dom, wyremontowany przez program "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor i ekipę Polsatu. Podpalaczem okazał się dobry znajomy rodziny. Dziś przebywa w areszcie. Pani Beata z pomocą ludzi o wielkich sercach w kilka miesięcy zbudowała nowy dom. Byliśmy w nim pierwszymi gośćmi. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Kobiety w podlaskiej policji. Jest ich ponad pół tysiąca. Zobacz piękne policjantki [ZDJĘCIA]

Kobiety to słaba płeć? One udowadniają, że wcale nie! Na co dzień pilnują porządku i egzekwują prawo. Uważaj, bo mogą ci wlepić mandat! Zobacz piękne policjantki z Podlasia.

📢 Damian Czykier, najlepszy polski płotkarz, wziął ślub

Damian Czykier, płotkarz Podlasia Białystok, wziął ślub. Wybranką wielokrotnego mistrza Polski, jest Aneta Płaza. Ceremonia odbyła się w kościele pod wezwaniem świętych apostołów Piotra i Pawła w Obrazowie, w powiecie sandomierskim.

📢 Memy o pracy. Śmieszne obrazki i memy na temat pracy i zatrudnienia. Polacy w robocie się nie nudzą [ZDJĘCIA]

Z pracą jest jak z kobietą - trudno jest z nią wytrzymać, ale bez niej jest jeszcze gorzej. Polacy mają dość różny stosunek do pracy, którą czasami lubią, a czasami traktują jak zło konieczne. Internauci jak zwykle nie zawiedli i w tym temacie wykazują się dużą kreatywnością. Zobaczcie najśmieszniejsze memy na temat pracy.

📢 Magdalena Waligórska odsłoniła piersi. Wszystko na oczach fotoreporterów (zdjęcia)

Magdalena Waligórska, aktorka znana z serialu Ranczo, zwróciła na siebie uwagę niecodzienną kreacją.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

📢 Wypadek koło Rybnik

📢 Miss mokrego podkoszulka

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna