Prasówka 28.10.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 27.10. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Podlaskie. Szkoły i przedszkola z nauczaniem hybrydowym. Prawie 10 tys. dzieci uczy się z domów (AKTUALIZACJA)”?

Prasówka 28.10: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Podlaskie. Szkoły i przedszkola z nauczaniem hybrydowym. Prawie 10 tys. dzieci uczy się z domów (AKTUALIZACJA)

Liczba szkół i przedszkoli w województwie podlaskim, które przeszły na nauczanie hybrydowe lub w całości zdalne w związku z zakażeniami wirusem Sars-CoV-2, nieznacznie zmalała w porównaniu z ubiegłym tygodniem. Jednak liczba uczniów i przedszkolaków, którzy zostali poddani kwarantannie i musieli zostać w domach, zwiększyła się. Według danych Podlaskiego Kuratorium Oświaty w 111 placówkach prawie 10 tys. dzieci uczy się na odległość.

Nie przegap promocji!

📢 Takie emerytury i renty dostają byli wojskowi. Oto stawki od szeregowego do generała [lista - 28.10.21]

Emerytury wojskowe uregulowane są w ustawie o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych i ich rodzin. Uśrednione stawki są różne, w zależności od uzyskanego stopnia. Najnowsze stawki przedstawiliśmy w naszej galerii. Zobaczcie, jakie emerytury mają wojskowi w 2021 roku.

📢 Taki jest ranking najbardziej opłacalnych kierunków studiów. Po tych studiach zarobisz najwięcej! [28.10.21]

Eksperci wytypowali kierunki studiów, po których można liczyć na najwyższe zarobki. Okazuje się, że im bardziej przyszłościowe zawody, tym lepszej pensji można się spodziewać. Wiadomo też, po jakich uczelniach zarabia się najwięcej.

Prasówka 28.10: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Takie są najbardziej toksyczne owoce i warzywa na świecie. One są szczególnie niebezpieczne - nowy raport EWG [lista]

Które warzywa i owoce są najbardziej toksyczne? Owoce i warzywa są źródłem wielu cennych witamin i składników mineralnych, jednak mogą również zawierać szkodliwe pestycydy. Raport EWG wskazuje listę najbardziej niebezpiecznych owoców i warzyw. Oto najbardziej toksyczne owoce i warzywa - sprawdź je wszystkie w naszej galerii.

📢 Zalesie. Wypadek na DK 65. Po rannych przyleciał śmigłowiec (zdjęcia)

Na DK 65 w okolicach Zalesia doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek

📢 Horoskop jesienny na październik i listopad 2021. Horoskop na jesień. Zdrowie, miłość, pieniądze i kariera 27.10.2021

Horoskop na jesień 2021 dla Ryby i Wodnika. Horoskop na jesień 2021 dla Skorpiona. Karty Tarota dla Twojego znaku zodiaku na październik i listopad. Jakie wskazówki odkrywają karty Tarota na jesień? Wróżka Bernadetta postawiła karty Tarota dla wszystkich znaków zodiaku. Poznaj swój horoskop na karierę, miłość, zdrowie, pracę. Horoskop na kolejne miesiące roku!

📢 Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości spędzili wakacje w Egipcie! Wymarzony urlop Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości 27.10.2021

Wymarzony urlop Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Zobacz prywatne zdjęcia Iwony i Gerarda z urlopu w Egipcie! Zakochana para uczestników Sanatorium Miłości była na pierwszym wspólnym urlopie! Zakochana para wybrała się do Egiptu, by wspólnie wypocząć. Zobacz ich zdjęcia. Iwona zachwyca ciałem!

📢 Jak Sanatorium Miłości zmieniło życie Iwony i Gerarda? Odcinek specjalny Sanatorium Miłości. Jak żyją Iwona i Gerard? 27.10.2021

Jak Sanatorium Miłości zmieniło życie Iwony i Gerarda? Zdradza to specjalny odcinek Sanatorium Miłości. Można się z niego dowiedzieć, jak program TVP w którym wystąpiła, znacząco zmienił życie Iwony Mazurkiewicz z Radomska. W odcinku specjalnym Sanatorium Miłości Iwona opowiadała, co u niej słychać. Zobacz jak program TVP zmienił życie Iwony i Gerarda.

📢 Prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości! Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Jak mieszka Gerard z ukochaną Iwoną? 27.10.2021

Jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości? Iwona z Sanatorium Miłości zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu. Najpopularniejsza uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny ogród. Zobacz jak mieszka tam z ukochanym Gerardem. Podobają wam się wnętrza?

📢 Sposoby na odstraszenie gołębi z balkonu! Jak usunąć gołębie z balkonu? Proste sposoby na gołębie 27.10.2021

Sposoby na gołębie na balkonie! Gołębie, gdy w jednym miejscu jest ich za dużo, brudzą swoimi odchodami, hałasują, niszczą rośliny na balkonie i - co gorsza - mogą przenosić groźne choroby (w ich odchodach zazwyczaj jest dużo insektów i ich larw). Zobacz, jak się ich pozbyć!

📢 Najlepsi uczniowie z woj. podlaskiego otrzymali stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce (zdjęcia)

Zarząd województwa podlaskiego docenił kilkudziesięciu wyjątkowych uczniów. Stypendia otrzymała młodzież z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki czy Wysokiego Mazowieckiego.

📢 Strażnicy Graniczni razem z policjantami zatrzymali 37 nielegalnych migrantów, którzy wcześniej zdemolowali przewożące ich auto

Strażnicy Graniczni musieli wezwać na pomoc posiłki z Policji wobec agresywnego zachowania nielegalnych migrantów. W miniony wtorek, 26 października, 37 Irakijczyków, zaczęło demolować busa, którym wiózł ich przemytnik. Stało się to zaraz po zatrzymaniu pojazdu do rutynowej kontroli.

📢 Nowe ostrzeżenie GIS. Suplementy diety, słodycze i żywność wycofane ze sprzedaży. Sprawdź artykuły szkodliwe dla zdrowia [27.10.2021]

GIS wycofuje produkty ze sklepów i popularnych dyskontów, jak np. Lidl, Biedronka, Aldi, czy Lewiatan. Pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego znaleźli uchybienia w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w najnowszym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Uwaga na zanieczyszczone suplementy diety i inne szkodliwe produkty. Sklepy wycofują je ze sprzedaży (27.10.2021)

Najnowsze ostrzeżenia GIS z 27 października 2021 roku. Główny Inspektor Sanitarny informuje o szkodliwych dla zdrowia i życia produktach, które zostały wycofane ze sklepów. Aktualne ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. suplementów diety, czekolady, dania liofilizowanego i pasty z łososia zanieczyszczonych tlenkiem etylenu. Sprawdź też inne niebezpieczne produkty, które znikają ze sklepowych półek. Zobacz także wyniki kontroli oraz nowe ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego w naszym raporcie. Jeżeli kupiłeś te szkodliwe dla zdrowia i życia produkty, wyrzuć je lub oddaj do sklepu. Lista niebezpiecznych produktów aktualizowana jest na bieżąco i znajdziesz na niej artykuły wycofane ze sprzedaży w ostatnich miesiącach (27.10.2021).

📢 Oto najdziwniejsze nazwy polskich wsi. W niektóre aż trudno uwierzyć 27.10.2021

Jadąc samochodem przez Polskę można się często... uśmiechnąć. Polskie wsie, kolonie i przysiółki mają często bardzo dziwne nazwy. W niektóre, zwłaszcza te wulgarne, aż ciężko uwierzyć. Wybraliśmy te najśmieszniejsze, podajemy także ich lokalizację. Te miejsca istnieją naprawdę!

📢 Gospodynie pamiętają o hrabiance, która prawie przed wiekiem założyła pierwsze koło gospodyń w Rudce

Koło Gospodyń Wiejskich Róża w Rudce otworzyło izbę pamięci hrabianki Róży Potockiej. Udało się to dzięki realizacji projektu „Ocalić od zapomnienia”, który dofinansował powiat bielski.

📢 Podlasianki najpiękniejsze zachwycają urodą. Dziewczyny robią furorę w sieci (zdjęcia)

Najpiękniejsze kobiety z województwa podlaskiego chętnie prezentują się na Facebooku i Instagramie. Możesz je obejrzeć na profilu, który skupia wokół siebie najseksowniejsze dziewczyny z regionu. Fanpejdż "Podlasianki najpiękniejsze" ma już ponad 59 tysięcy obserwujących.

📢 OKO Press i Gazeta Wyborcza z niemal identycznym przekazem co służby białoruskie [KOMENTARZ]

W miniony poniedziałek redakcja OKO Press podała informację o rzucaniu ciężarnej Kongijki nad drutem kolczastym przez polskich pograniczników. Nie przedstawiła na to żadnego dowodu, oprócz opowieści aktywistów i rzekomej poszkodowanej. Już dzień później służby graniczne Białorusi opublikowały swoje treści w mediach społecznościowych, które również odnosiły się do ciężarnej kobiety, która – dla odmiany – miała być kopana w brzuch przez polskich mundurowych.

📢 To oni wpływają na sport w naszym regionie. Prezesi, trenerzy, działacze, menedżerowie

Kto ma decydujący wpływ na sportowe życie na Podlasiu? Czy tylko sami sportowcy? Sportowe kluby to wielkie i mniejsze przedsiębiorstwa. To też całe machiny z kadrą zarządzającą czyli zarządami, radami nadzorczymi, komisjami rewizyjnymi, prezesami, trenerami, menedżerami i sportowcami. Zapraszamy do zobaczenia galerii, w której umieściliśmy naszym zdaniem ludzi, którzy mają największy wpływ na sport w województwie podlaskim.

📢 Podlascy terytorialsi na szkoleniach z Batalionową Grupą Bojową NATO na terenie poligonu w Orzyszu (zdjęcia)

Październik to kolejny miesiąc, który jest wypełniony wspólnymi szkoleniami żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Batalionowej Grupy Bojowej NATO w Polsce.

📢 Zobacz, co imigranci zrobili z busem, którym mieli być wywiezieni z Polski [VIDEO]

37 obywateli Iraku zdemolowało busa, którym mieli zostać wywiezieni z Polski – poinformowała Straż Graniczna. Funkcjonariusze SG, przy wsparciu policji, udaremnili ucieczkę migrantów.

📢 Gospodarstwa rolne na sprzedaż tańsze niż kawalerki lub za grube miliony. Rzucić wszystko i zamieszkać na wsi?

Wśród ogłoszeń gospodarstw rolnych z domem i hektarami lub samych siedlisk są zróżnicowane oferty. Domy wymagające generalnego remontu z zarośniętych ogrodem, które są wyzwaniem lub te wybudowane kilka lat temu z wypielęgnowanym obejściem, do którego wystarczy się wprowadzić. To coś dla tych, którzy chcą zainwestować, zmienić swoje życie, zacząć od nowa.

📢 KAS i CBŚP udaremniły przemyt papierosów o wartości 970 tys. zł (zdjęcia)

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) oraz Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) z Białegostoku udaremnili przemyt niemal 65 tys. paczek białoruskich papierosów.

📢 Kobiety sukcesu z Podlasia. Podlasianki znane z telewizji, reklam, działalności społecznej czy modelingu. Znasz je wszystkie? (ZDJĘCIA)

W naszym regionie nie brakuje niesamowitych kobiet. Są zdolne, piękne, utalentowane i robią karierę. Część z nich przekuła swój talent i pasję w sukces. Inne mają serce na dłoni i wspierają innych. No i ta słowiańska uroda! To żadna tajemnica, że Podlasianki są najpiękniejsze! Wystarczy spojrzeć... kliknij w galerię!

📢 Koronawirus w województwie podlaskim. 804 nowe zakażenia COVID-19. 10 osób zmarło (27.10.2021)

27 października potwierdzono w województwie podlaskim 804 nowe zakażenia koronawirusem. W całym kraju jest ich 8 361.

📢 Wypadek pod Mońkami. Mercedes zderzył się z ciągnikiem. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wypadek na DK 65 na trasie Mońki - Grajewo częściowo zablokował ruch.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Adam Zdrójkowski. Zobaczcie zdjęcia gwiazdy serialu rodzinka.pl [zdjęcia]

Adam Zdrójkowski popularność zdobył, występując w uwielbianym przez Polaków serialu "Rodzinka.pl". Swoje początki miał jednak już w "Rodzinie Zastępczej", gdzie grał od 2009 roku. Zdrójkowski jest również prezenterem telewizyjnym. Na swoim instagramie aktor często dzieli się prywatnymi zdjęciami. Zobaczcie, jak mieszka i żyje na co dzień Adam Zdrójkowski.

📢 To lepsze niż memy! Najnowsze śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! 27.10.2021

Czy kreatywność ludzka zna granice? Często okazuje się, że nie. Szczególnie, jeżeli do czynienia mamy z uczniami szkół podstawowych lub średnich. To co potrafią napisać na sprawdzianie często wprawia w osłupienie, ale równie często powoduje uśmiech. Jakie najciekawsze "kwiatki" znajdziemy w internecie? Niektóre są śmieszniejsze niż memy!

📢 Trypucie. PGE zleciło ścięcie konaru blisko 250-letniego dębu. Właściciele działki są zbulwersowani: To był nasz rodzinny symbol [ZDJĘCIA]

Drzewo to jest wyjątkowe, jedyne takie w okolicy. Ludzie lubili sobie robić przy nim pamiątkowe zdjęcia - żali się Piotr Bartnicki. W zeszłym tygodniu na zlecenie PGE ścięto 30 proc. konaru okazałego dębu. PGE tłumaczy: Gałęzie drzewa przerastały nad linią energetyczną oraz niebezpiecznie zbliżały się do przewodów, co w dalszej perspektywie powodowało zagrożenie awaryjnych wyłączeń linii.

📢 Nagusieńka w egzotycznej scenerii. Jessica Mercedes zaszalała podczas wakacji. Zdjęła wszystko! 26.10.2021

Jessica Mercedes, znana polska blogerka, latem opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją całkowicie nagusieńką. To fotka zrobiona podczas wakacji w Meksyku. Jak się okazuje, to była zaledwie rozgrzewka przed tym, co Jess pokazała później... Sami zobaczcie. 26.10.2021

📢 Podlaski Uniwersytet Dziecięcy. W listopadzie naukę rozpocznie 130 małych studentów z Białegostoku, Siemiatycz i Augustowa

Rusza kolejna edycja Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Małych żaków czeka 15 interesujących zajęć.

📢 Suwałki. Otwarcie nowej drogi i mostu. Turyści łatwiej dojadą do Suwalskiego Parku Krajobrazowego

To ponad półkilometrowy odcinek drogi we wsi Malesowizna, koło Jeleniewa. Po modernizacji jest szeroka, bezkolizyjna. Inwestycję dofinansowano z budżetu województwa. Natomiast zniszczony most rozebrano i zbudowano nowy. Jego nośność została zwiększona z 24 do 40 ton. W uroczystym oddaniu do użytku obiektów we wtorek, 26 października, wziął udział wicemarszałek Marek Olbryś.

📢 Siemiatycze. Dyrektor szpitala Andrzej Szewczuk z honorową odznaką Ministra Zdrowia [ZDJĘCIA]

Starosta Powiatu Siemiatyckiego Marek Bobel podczas sesji Rady Powiatu Siemiatyckiego 25 września br. wręczył dyrektorowi Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach Andrzejowi Szewczukowi odznakę honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" nadaną przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego.

📢 Podlaskie. Czwarta fala pandemii rozlewa się po szpitalach w regionie. Rekordowa liczba pacjentów w szpitalu klinicznym w Białymstoku

Podlaskie szpitale z coraz większym niepokojem obserwują rosnącą liczbę pacjentów z COVID-19. W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku hospitalizowana jest rekordowa liczba osób zakażonych koronawirusem. Także Śniadecja ma praktycznie komplet pacjentów. Mniejsze szpitale, jak ten w Zambrowie, uruchamiają oddziały covidowe. Wszyscy są zgodni - tak źle jeszcze nie było. Także w kontekście zdrowia pacjentów, którzy coraz częściej trafiają w ciężkim stanie.

📢 Pogranicznicy nie złamali prawa. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie ich zachowania pod Usnarzem Górnym

Zawiadomienie do prokuratury na funkcjonariuszy Straży Granicznej złożyli aktywiści z fundacji działającej na Mazowszu. Zarzucili im niedopełnienie obowiązków podczas pilnowania granicy na wysokości miejscowości Usnarz Górny w gm. Szudziałowo, którą nielegalnie chcieli przekroczyć migranci. Śledczy nie doszukali się w działaniu mundurowych nic nagannego i odmówili wszczęcia postępowania w sprawie.

📢 Dzieciom tak się spieszyło na świat, że ich mamy na porodówkę eskortowali policjanci

Tylko w ciągu kilku ostatnich dni, podlascy policjanci z Kolna, Bielska Podlaskiego i Siemiatycz pilotowali do szpitala dwa samochody z rodzącymi kobietami. Dzieci są już na świecie, a ich rodziny mają co wspominać.

📢 Miasto Lublin podarowało 50 tys. zł gminie Michałowo. To duże wsparcie punktu pomocowego (ZDJĘCIA)

Lublin przekazał 50 tys. zł pomocy gminie Michałowo. To wsparcie dla Punktu Pomocy Osobom Potrzebującym. Ze wsparcia ośrodka korzystają m. in. szpital w Hajnówce, ośrodki straży granicznej w Michałowie i Narewce. Pomoc płynie również do Domu Dziecka w Białowieży, gdzie przebywają dzieci migrantów.

📢 Nowe najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia. Znowu się śmieją! Zobacz najlepsze śmieszne obrazki 26.10.2021

Jeżeli wieś, to tylko podlaska! Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach. Tym razem zgromadziliśmy najlepsze memy o Podlasiu dotyczące tego obszaru. Jeżeli nie brakuje Wam dystansu do naszego regionu, możecie się nieźle pośmiać.

📢 Koronawirus w Polsce i w województwie podlaskim. W kraju 6265 nowych zakażeń, w regionie 572 (26.10.2021)

Województwo podlaskie nadal na trzecim miejscu w Polsce w statystyce zakażeń koronawirusem. Na pierwsze miejsce wróciło lubelskie (1290), drugie jest mazowieckie (1130). We wtorek 26 października potwierdzono w naszym regionie 572 zakażenia. W całym kraju jest ich 6265. Odnotowano aż 93 zgony - to rekord podczas tzw. czwartej fali.

📢 Migranci trafiają do Białegostoku. Mohammad: "Byliśmy trupami, ale żyjemy"

Rodzina się wtedy modliła. Byliśmy w domu. Ekstremiści zaczęli do nas strzelać. Kula trafiła mojego męża i dwójkę dzieci. Zginęli na miejscu. Na moich oczach - płacze Fadumo. Somalijka uciekła i dotarła do Polski przez Białoruś. Skorzystała ze wsparcia białostockiej fundacji. Tak jak wielu innych uchodźców, którym pomogła straż graniczna.

📢 Nauczyciel płakał jak sprawdzał. Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek. Najlepsze kwiatki ze szkolnych zeszytów! [26.10.2021]

Najnowsze hity ze sprawdzianów, klasówek oraz kartkówek 2021. Nauczyciele łamią sobie głowy nad sprawdzaniem uczniowskich prac. Obejrzyj najśmieszniejsze kwiatki z zeszytów uczniów, ale uważaj. Robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ tego nie da się odzobaczyć.

📢 Horodnianka. Wypadek śmiertelny na DK8. Kierowca osobówki nie żyje, pasażer trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 7 rano na DK 8 w pobliżu miejscowości Horodnianka (pow. sokólski).

📢 Takie prawa ma teraz pracownik. Tego możesz wymagać od szefa po zmianach w kodeksie pracy [lista]

Ma on zagwarantowane prawo m.in. do urlopu wypoczynkowego, płatnego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego, jak również do odprawy w przypadku zwolnienia z pracy. Poza tym nie może zarabiać mniej niż płaca minimalna.

📢 Kiedy premiera filmu Dziewczyny z Dubaju? Film o seksaferze z udziałem celebrytów! Dziewczyny z Dubaju zwiastun filmu. 26.10.2021

Kiedy premiera filmu Dziewczyny z Dubaju?! Mamy zwiastun! Film Dziewczyny z Dubaju jeszcze nie trafił o kin, a Doda już ma problemy! Czy film Dziewczyny z Dubaju w ogóle trafi do kin? W galerii prezentujemy pierwsze kadry i zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju opowiadającego o tzw. aferze dubajskiej. Już same zdjęcia budzą kontrowersje...

📢 Na ten widok robi się gorąco! Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym, który odsłonił niemal wszystko. ZDJĘCIA 25.10.2021

Na ten widok robi się gorąco! Celebryci mają mnóstwo gorących fotek na swoich profilach. Tak jak Marcelina Zawadzka, która zaprezentowała gorące zdjęcie prosto z Miami Beach! 25.10.2021

📢 Pasażer pociągu z Suwałk terroryzował podróżnych celując do nich z pistoletu. Zatrzymali go sokólscy policjanci

Jak się okazało była to atrapa broni. Ostatecznie 35-latek odpowie "tylko" za posiadanie narkotyków, które mundurowi znaleźli w jego plecaku. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

📢 Oto 8 najgorszych błędów, jakie popełniamy w czasie seksu. Tego pod żadnym pozorem nie rób w łóżku

Dobry seks ma sprawiać przyjemność i satysfakcję partnerom dzielącym się uczuciem. Są jednak pewne zachowania, których w łóżku lepiej unikać. I wcale nie chodzi tu o błędy techniczne w sztuce miłości. Radzimy, na jakie zachowania uważać, żeby seks był przyjemny i wartościowy.

📢 Najpiękniejsze i najciekawsze kościoły w województwie podlaskim. 16 najpiękniejszych katolickich świątyń w Podlaskiem

Kościołów w naszym regionie nie brakuje. Spośród kilkudziesięciu świątyń postanowiliśmy wybrać 16 najpiękniejszych lub najciekawszych. Zobaczcie nasz subiektywny ranking i krótką historię każdej świątyni.

📢 Co za widok! Marcelina Zawadzka mokra, seksowna i wysportowana! Ten widok przyciąga wzrok 24.10.2021

Marcelina Zawadzka po raz kolejny kusi na Instagramie. Po kolejnym wypadzie na egzotyczne wakacje gwiazda TVP postanowiła dla odmiany trochę czasu w Polsce. Piękna Marcelina Zawadzka ubrała się w skąpe bikini i pochwaliła się wakacjami, które spędza na polskimi jeziorami. Na najnowszych fotografiach pozuje w bardzo skąpych strojach, a towarzyszy jej deska do Stand Up Paddlingu. Fani wręcz oszaleli na te widoki dając upust w pochlebnych komentarzach. 24.10.2021

📢 Pożar plebanii w Studzienicznej. Jedna osoba trafiła do szpitala

W niedzielę nad ranem paliła się plebania w podaugustowskiej Studzienicznej. Spaliło się piętro budynku, jedna osoba trafiła do szpitala.

📢 Plaża na Dojlidach. Morsy w Białymstoku rozpoczęły sezon na mroźne kąpiele!

Białostockie morsy rozpoczęły sezon. Chociaż prawdziwa zima jeszcze przed nami, to woda w dojlidzkim zalewie jest już lodowata. Morsy są więc w swoim żywiole. Zobacz, co działo się w niedzielę na miejskiej plaży!

📢 Król i królowa disco polo pokazali swoje domy. Tak mieszkają Zenek Martyniuk i Magda Narożna [23.10.2021]

Podlascy celebryci pokazują swoje domy. Zenek Martyniuk (Akcent) i Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) to obecnie dwie największe gwiazdy disco polo z Podlasia. Dzięki ciężkiej pracy każde z nich dorobiło się wspaniałych posiadłości. Zenek mieszka pod Białymstokiem, a Magda pod Łomżą. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie, która rezydencja podlaskich gwiazd muzyki disco-polo robi większe wrażenie.

📢 W tym domu urodził się Zenek Martyniuk. Zobacz, jak wygląda rodzinny dom króla disco polo 23.10.2021 [ZDJĘCIA]

Oto rodzinny dom Zenka Martyniuka. Król disco polo to obecnie największa gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej. Zawsze uśmiechnięty i choć ma na koncie mnóstwo hitów nigdy nie zadziera nosa. Nigdy też nie zapomniał skąd pochodzi i chętnie o tym opowiada nie tylko w piosence „Rodzinny dom”.

📢 Tak mieszka Magda Narożna. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" prezentuje na Instagramie swój dom i samochód 23.10.2021

Magda Narożna ma piękny dom pod Łomżą. Dom jest otoczony lasem, ale wokalistka nie boi się tam mieszkać, gdyż posesji strzegą dwa olbrzymie owczarki środkowoazjatyckie. Magda Narożna może się także pochwalić wspaniałym samochodem - lexusem. Zobacz zdjęcia

📢 Białystok. Sobota (23.10) na giełdzie rolno-towarowej przy Andersa. Białostoczanie kupowali chryzantemy, owoce i warzywa. Takie były ceny

Warzywa, owoce, wędliny, pieczywo i oscypki prosto z Zakopanego. Między innymi takie artykuły oferowali handlowcy podczas sobotniej giełdy przy Andersa. Ale nie tylko to, na placu widać też było, że zbliża się 1 listopada, co oznacza przebogatą ofertę chryzantem i zniczy. Oto jak kształtowały się ceny w sobotę - 23 października.

📢 Kalnica. Wypadek na DK 66. Bus z imigrantami uciekał przed policją. Doszło do zderzenia

Kierowca uciekał pieszo przez 3 kilometry.

📢 Podlaskie. Ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych gmin (AKTUALIZACJA - 22.10)

Które podlaskie gminy osiągnęły najwyższy procent wyszczepienia swoich mieszkańców? Które z kolei są oporne wobec szczepień przeciwko COVID-19? Zobacz aktualny ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych samorządów w naszym regionie (stan na 22 października 2021 r.).

📢 Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek z Plutycz i Emilia Korolczuk z Ranczo Laszki. Zobacz domy gwiazd programu TTV [22.10.2021]

Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. Sympatyczni rolnicy zdobyli serca widzów w całym kraju. Odwiedziliśmy ich domy i gospodarstwa. Zobacz, jak mieszkają Gienek Onopiuk i Emilia Korolczuk.

📢 Przerwy w dostawie prądu w woj. podlaskim. Zobacz, gdzie zabraknie energii. Tygodniowy harmonogram [22-29.10]

Zobacz, gdzie, kiedy i jak długo zabraknie energii elektrycznej w naszych domach. Polska Grupa Energetyczna planuje czasowe przerwy w dostawie prądu w naszym regionie. Publikujemy tygodniowy szczegółowy wykaz miejscowości z województwa podlaskiego, w których zabraknie prądu.

📢 Rolnicy. Podlasie. Odwiedziliśmy ranczo sławnej rolniczki z Laszek. Emilia Korolczuk wyprowadza kozy na spacer do lasu (ZDJĘCIA)

Jesienią Ranczo w Laszkach zachwyca! Odwiedziliśmy Emilię Korolczuk, znaną z programu "Rolnicy. Podlasie". Rolniczka wyprowadziła kozy na spacer do lasu.

📢 Królowie szos na celowniku Internautów! Nowe memy o kierowcach osobówek i samochodach. Śmieszne sytuacje na drogach (zdjęcia)

Kierowcy osobówek - memy. Obejrzyj nowe najlepsze memy o kierowcach samochodów osobowych z pewnością zawstydzą niejednego "króla szos". To właśnie w tej grupie użytkowników dróg dochodzi do największej liczby niesamowitych przypadków komunikacyjnych. Zobacz dziwne i zaskakujące zdarzenia drogowe (20.10.2021).

📢 Mońki. Walne zgromadzenie podlaskiej "Solidarności". Delegaci podjęli cztery stanowiska

W Mońkach odbyło się Walne Zebranie Delegatów Regionu Podlaskiego NSZZ “Solidarność”. Uczestnicy podjęli cztery stanowiska dotyczące: sporu polityczno-społecznego w Polsce, podwyżki wynagrodzeń pracowników sfery budżetowej, kopalni Turów oraz sporu pracowników PGE Obrót. W wydarzeniu uczestniczyli między innymi politycy Zjednoczonej Prawicy: Dariusz Piontkowski, Krzysztof Jurgiel, Jarosław Zieliński. Obecny był także Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski.

📢 Najsłynniejsze firmy województwa podlaskiego sprzed lat. Tu się pracowało!

Pamiętacie, jak pracowało się w regionie 20-30 lat temu? Zapraszamy na podróż w czasie!

📢 Squid Game. Memy z serialu Netfiksa podbijają internet tak samo jak koreański hit. Zobacz najlepsze!

"Squid Game" to południowokoreański serial, który z miejsca zdobył ogromną popularność na całym świecie. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, pora nadrobić zaległości. Widziałeś już cały sezon? Zrozumiesz memy o "Squid Game", które zalewają internet. Zobacz najlepsze z nich!

📢 Dzień Nauczyciela MEMY. Świętuj na wesoło! Zobacz najlepsze szkolne MEMY [14 października 2021]

Dzień Nauczyciela to święto, w którym uczniowie mają okazję podziękować nauczycielom za ich trud i pracę oraz wyrazić swoje uznanie. Tego dnia także nauczyciele są nagradzani przez swoich przełożonych. Mimo poważnej oprawy tego dnia, zawsze można się jednak trochę pośmiać - z tej okazji przygotowaliśmy szkolne memy na Dzień Nauczyciela! Gwarantujemy, że rozbawią nie tylko nauczycieli! Zobaczcie sami - najlepsze memy o szkole z perspektywy nauczyciela!

📢 Wielki Plebiscyt Edukacyjny rozpoczęty! Głosuj na nauczycieli, przedszkola, szkoły i uczelnie lub zgłoś swoich kandydatów do nagrody

Zgłosuj na nauczycieli, których lubią i cenią uczniowie oraz ich rodzice oraz nauczycieli przedszkola, którzy mają wyjątkowe podejście do maluchów. Wybierz z nami Nauczyciele Akademickiego Roku. Zagłosuj na Przedszkole Roku i szkolę, w której panuje najlepsza atmosfera. Możesz też nominować swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

📢 Nowi złodzieje i włamywacze działają w województwie. Mogą obserwować Twój dom lub mieszkanie! (7.10.2021)

Podlaska policja poszukuje podejrzanych z art. 278 oraz z art. 279 czyli złodziei i włamywaczy. Jeśli kogoś rozpoznajesz, powiadom niezwłocznie funkcjonariuszy podlaskiej policji.

📢 Kierowcy poszukiwani przez policję. Jedni byli pijani, inni pod wpływem narkotyków. Nadal ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości

Podlaska policja poszukuje kierowców w związku z Art. 178a Kodeksu Karnego, czyli za kierowanie pojazdami będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Ścigane osoby ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości!

📢 Najłatwiejsze hasła do złamania. Też masz takie? Sprawdź i zmień! Niektórzy wciąż z nich korzystają

Silne hasło, które trudno złamać, to podstawa bezpieczeństwa w internecie. Nie chodzi przecież tylko o dostęp do skrzynki mailowej, ale przede wszystkim o ochronę sprzętu i kont bankowych. Najwyraźniej jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z zagrożeń, jakie czyhają na nas w internecie i ustawiają hasła, które program hakerski jest w stanie złamać w mniej niż sekundę. Jakie to hasła? Zobaczcie te najpopularniejsze, które wyciekły do sieci.

📢 Najdziwniejsze i najzabawniejsze nazwiska mieszkańców Podlaskiego. Zobaczcie TOP 50. Dlaczego ich nie zmienią?!

Prawdopodobnie każdy choć raz spotkał się z nazwiskiem, które rozbawiło go do łez. W Podlaskiem nie brakuje osób, których nazwisko wywołuje uśmiech na twarzy. Wybraliśmy 50 nazwisk, które sprawią, że na długo je zapamiętacie. Zobaczcie naszą listę!

📢 Bob czy pixie cut? Ostre cięcie jest idealne na jesień! Zobacz modne krótkie fryzury damskie [2.10.2021]

Marzy ci się bob albo pixie cut, ale zawsze nosiłaś długie włosy i boisz się zdecydować na krótką fryzurę? Być może te metamorfozy dodadzą ci odwagi! Te kobiety różni wiek i typ urody, ale łączy jedno - zdecydowały się na krótkie cięcie, które dodało im urody. Zobacz sama!

📢 Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Są ścigane za oszustwa, kradzieże, dilerkę, a nawet szpiegostwo (zdjęcia, rysopisy)

Policja opublikowała zdjęcia kobiet poszukiwanych przez KWP w Białymstoku. Ścigane są za takie przestępstwa jak rozbój, kradzież, oszustwo, przemyt, sprzedaż narkotyków, a nawet szpiegostwo na rzecz innego państwa. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli rozpoznasz którąś ze ściganych osób, lub wiesz, gdzie się ukrywa, powiadom organy ścigania. Nie daj się zwieść - płeć piękna także może być niebezpieczna!

📢 Emilia Korolczuk z programu Rolnicy. Podlasie została osobowością roku! Właścicielka Rancza Laszki była na gali w pięknej sukni [29.09.2021]

Takiej Emilki nie znamy! Na galę plebiscytu "Osobowość roku" w podlaskiej operze gwiazda programu "Rolnicy.Podlasie" przyszła w pięknej sukience. Nagrodę za zdobycie tytułu "Osobowość roku 2019" w kategorii "Działalność charytatywna i społeczna w powiecie białostockim" odebrała z rąk redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" Adama Jakucia.

📢 MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt rozpoczęty! Głosuj na sołtysów i sołectwa, rolników, KGW i gospodynie oraz gospodarstwa agroturystyczne

Tegoroczna edycja największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Zwycięzcy odbiorą nagrody już pod koniec listopada podczas Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo - najważniejszej w Polsce imprezy w branży agro, która odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

📢 Pierwsze kąpiele morsów w jeziorze Gieret (zdjęcia)

Morsy z Sejn jako pierwsi w regionie postanowili rozpocząć sezon zimowych kąpieli. Do Gib, na plażę jeziora Gieret zaprosili zaprzyjaźnione kluby. Przyjechali m.in. białostoczanie, ełczanie, suwalczanie, augustowianie, grajewianie czy olecczanie. W sumie w inauguracji sezonu uczestniczyło 10 klubów.

📢 Gwiazdy odwiedziły województwo podlaskie. Co się z nimi stało? Zobacz najlepsze MEMY i śmieszne obrazki

Zobacz najnowsze i najlepsze memy o Podlasiu. Czy nasz region zmienia ludzi? Według memów - tak. Zobacz, jak wyglądają Bruce Willis, Leonardo DiCaprio i Rocky Balboa, czyli znani celebryci po tygodniu na Podlasiu. Podlasie to nieustanny obiekt żartów internautów. Sprawdź, które śmieszne obrazki z internetu są udane, a które nie.

📢 Podlascy przestępcy poszukiwani za udział w bójce lub pobiciu. Ściga ich policja z kraju i regionu. Zobacz ich wizerunki [2.09.2021]

Ci przestępcy z Podlasia są wyjątkowo niebezpieczni. Mają na koncie udział w bójkach i pobiciach, powodowali też rozstrój zdrowia u swoich ofiar, a są tacy, którzy uczestniczyli w bójkach ze skutkiem śmiertelnym. Szuka ich policja z woj. podlaskiego i całego kraju. Zobacz twarze i wizerunki, które udostępniła podlaska policja na swojej stronie internetowej.

📢 Agroturystyka na Podlasiu. Najciekawsze gospodarstwa i kwatery agroturystyczne w woj. podlaskim SIERPIEŃ 2021 (zdjęcia)

Agroturystyka na Podlasiu to pomysł dobry na każdą porę roku. Na terenie naszego regionu znajdują się dziesiątki atrakcyjnych kwater, a pięknych wsi nie brakuje. Województwo Podlaskie jest niezwykle urozmaicone. Znajdziemy tu niezwykłą Puszczę Białowieską, przepiękną dolinę Biebrzy czy zachwycającą Suwalszczyznę. Nie można również zapomnieć o zapierających dech jeziorach na północy województwa podlaskiego. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych gospodarstw i kwater agroturystycznych w woj. podlaskim. Zestawienie ma oczywiście charakter subiektywny.

📢 Magda Narożna nago w CKM. Najbardziej odważna sesja! Wokalistka zespołu Piękni i młodzi wspomina sesję zdjęciową. Zobacz zdjęcia 18+

Magda Narożna pokazała się niemal nago w magazynie dla panów CKM. Od momentu, kiedy wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" pokazała swoje wdzięki w popularnym piśmie dla mężczyzn, minęło pięć lat. Gwiazda polskiej muzyki dance i disco polo wystąpiła na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Gwiazda wspomina z zachwytem swoją przygodę w modelingu. Zobaczcie filmy i zdjęcia! [ZDJĘCIA 18+]

📢 Memy o rolnikach prosto z Podlasia. Zobacz najlepsze śmieszne demotywatory i obrazki (04.06.2021)

Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach.

📢 TOP 15 najmniej awaryjnych samochodów do 20 tys. zł. Tanie i niezawodne! Zobacz ranking

Bardzo często kwota, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup pojazdu mieści się w przedziale 10-20 tysięcy złotych. Za to raczej nie kupimy samochodu nowego, lecz jesteśmy skazani na używany. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy skazani na częste wizyty u mechanika. Jeśli planujesz w najbliższym czasie zmianę samochodu, dysponujesz budżetem do 20 tysięcy złotych i zastanawiasz się na jaką markę i model warto postawić, zobacz ranking TOP 15 najmniej awaryjnych samochodów w tym przedziale cenowym.

📢 Rolnicy. Podlasie. Najsłynniejszy rolnik w Polsce - Gienek Onopiuk mieszka w Plutyczach. Odwiedziliśmy go w jego gospodarstwie [ZDJĘCIA]

Jaki ja tam słynny? Normalny wioskowy chłop - mówi o sobie Gienek Onopiuk ze wsi Plutycze (pow. bielski). Sławę mu i jego synowi Andrzejowi przyniósł udział w popularnym serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie”. Odwiedziliśmy go z kamerą i aparatem.

📢 Mońki. Kolizja przy stacji paliw. Mąka wysypała się na drogę

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

📢 Osowiec-Twierdza. Tragiczny wypadek na DK 65. Zderzenie czterech samochodów osobowych. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godz. 11 w okolicach miejscowości Osowiec-Twierdza.

📢 Wszystkie kolory cerkwi w regionie czyli najpiękniejsze cerkwie w województwie podlaskim (zdjęcia)

To one stanowią o wyjątkowości naszego regionu i są podziwiane przez turystów.

📢 Stanisław Derehajło to nowy król internetowych MEMÓW. Podlaski polityk jest znany jako "Janusz Alfa i "typowy ojciec" 02.04.2021 [ZDJĘCIA]

Co jakiś czas nowa twarz staje się "podkładem" dla twórców satyrycznych obrazków w sieci. Tym razem gwiazdą memów stał się Stanisław Derehajło. To wieloletni samorządowiec z Bociek, a dziś wicemarszałek województwa podlaskiego. W internecie od niedawna znany jest jako "Janusz Alfa".

📢 Najpiękniejsze suknie ślubne na sezon 2021. Panna młoda chce być jak bogini [zdjęcia]

Ślub to jedno z wyjątkowych wydarzeń w życiu. Zwłaszcza panny młode przywiązują dużą wagę do tego, jak będą wyglądały tego dnia. Jedne szukają dużej królewskiej sukni, inne skromniejszej, w stylu boho, rustykalnej. Podążać za modą czy szukać ponadczasowej klasyki? Podczas przymiarek nasze wyobrażenia o sukni ślubnej często są weryfikowane i okazuje się, że w wymarzonym fasonie wcale nie czujemy się dobrze.

📢 Dziewczyny z teledysków disco polo. Zobacz prywatne zdjęcia z instagrama. Wśród nich są Podlasianki 25.01.2021

Piękne kobiety występują w niemal każdym teledysku disco polo. Wiele z nich dzięki występom w klipach zdobyło ogromną popularność i był to wstęp do większej kariery w show biznesie. Czy znasz je wszystkie? Czy kogoś zabrakło w naszym zestawieniu?

📢 NOWE MEMY o koronawirusie w Polsce. Zobacz najnowsze śmieszne obrazki. Internauci śmieją się z wirusa COVID-19 - 04.11.2020

Oto nowe memy o koronawirusie. Wirus atakuje, a na jego temat w internecie wciąż powstają nowe memy. Internauci, mimo że to poważna sprawa, śmieją się z koronowirusa, który ciągle rozprzestrzenia się na całym świecie. Sieć zalewają najróżniejsze memy o koronawirusie. Internauci do wszystkiego mają dystans i kolejny raz udowadniają, że śmieszne obrazki można robić w każdej sytuacji. Zobacz najlepsze memy o koronawirusie! I pamiętaj, że codziennie dodajemy najnowsze memy do naszej galerii.

📢 Polskie siatkarki są najpiękniejsze. Sami się przekonajcie! [zdjęcia]

To nie jest żadna tajemnica, że siatkówka doskonali wdzięki kobiet. Nie wierzycie? Wybraliśmy piękne siatkarki, w tym gronie nie brakuje Polek. Zgrabne, uśmiechnięte i seksowne. Wybierzcie najpiękniejszą!

📢 Suknia ślubna z internetu? Panny młode płakały jak mierzyły - oczekiwania VS. rzeczywistość

Zakupy przez internet mogą pomóc zaoszczędzić wiele czasu i energii, a już na pewno pieniędzy - zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy ślubne. Często jednak wiążą się z ryzykiem, że otrzymany produkt będzie daleki od tego katalogowego. Panny Młode, które odważyły się kupić suknię ślubną w sieci... płakały jak mierzyły! Kreacje z katalogu okazały się być dalekie od rzeczywistości.

📢 Casting Miss i Mister Podlasia 2020. Zobacz, kto się zgłosił. Zdjęcia kandydatów

Ponad 40 pięknych pań i przystojnych panów wzięło udział w sobotnim (11.01.2020) castingu na Miss i Mistera Podlasia 2020, który odbył się w białostockiej redakcji „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego”. Kandydatki i kandydaci opowiadali o sobie, popisywali się talentami, śpiewali i tańczyli.

📢 Casting Miss i Mister Podlasia 2020. Tak prezentowały się kandydatki w redakcji Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej (zdjęcia, wideo)

Ponad 40 pięknych pań wzięło udział w castingu na Miss Podlasia 2020. Redakcję odwiedzili też panowie.

📢 Wysportowane Podlasianki. Oto najładniejsze dziewczyny z siłowni [ZDJĘCIA]

Kto odwiedza nasze siłownie? Zobaczcie piękne i wysportowane dziewczyny z regionu.

📢 Wysokomazowiecki Piknik Seniorów. Najstarsze pokolenia potrafią się bawić jak nikt! (zdjęcia)

Ponad 250 seniorów bawiło się w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Mścichowianka" podczas XI Wysokomazowiecki Pikniku Seniorów. To studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz członkowie Klubów Seniora z terenu powiatu wysokomazowieckiego.

📢 Dynia na Halloween: jak wyciąć i zrobić? Wzory i szablony. Zobacz najlepsze dynie na Halloween!

Dynia na Halloween to podstawa tego święta, które przyszło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Trudno wyobrazić sobie Halloween bez dyni, dlatego podpowiadamy jak zrobić dynie na Halloween, których inni nam pozazdroszczą. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne, by twoja dynia na Halloween była wyjątkowa i robiła wrażenie na innych!

📢 Cytaty z piosenek: rap, rockowych, o miłości.. Fajne i smutne cytaty z piosenek - dobre na każdą okazję!

Cytaty z piosenek bardzo często wyrażają to, co w danym czasie czujemy i myślimy. Z jednej strony mamy mnóstwo cytatów z piosenek, które są wręcz kultowe i znane chyba każdemu, z drugiej strony każdy z nas ma jakieś swoje ulubione. Ilość powstających każdego roku utworów muzycznych z różnych gatunków sprawia, że cytaty z piosenek to prawdziwa kopalnia refleksji o życiu, miłości i relacjach międzyludzkich, złotych myśli na każdą okazję czy też tekstów będących najlepszą opowieścią o konkretnym wydarzeniu. Fajne cytaty z piosenek mogą stać się osobistym mottem życiowym albo hymnem pokoleniowym. Jakie cytaty z piosenek najczęściej do nas trafiają, a jakie są jednymi z najpopularniejszych?

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

📢 Oświadczenie sprawcy kolizji. I nie trzeba wzywać policji (PDF)

Warto mieć w aucie oświadczeniu sprawcy kolizji drogowej.

📢 Nieprawdopodobne! 14-latka uprawiała seks z psem. Nagrała filmik. Znalazł się w internecie

Seks z psem. Krótki filmik pornograficzny 14-letniej gimnazjalistki trafił do sieci.

ZOBACZ KONIECZNIE

Były poseł PO przechodzi do Hołowni

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie